Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Права та обов’язки органів державної податкової служби » Інші питання »

І Яка передбачена відповідальність до посадових осіб органів ДПС якщо після отримання заяви про відмову у прийнятті звітності, та за результатами службового розслідування було виявлено що у СГ без наявних на то підстав не прийнято податкову звітність (ст.

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст.55 Конституції України, кожному громадянину гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. П.49.12 ст.49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 р. №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), передбачено, що у разі отримання відмови органу ДПС у прийнятті податкової декларації платник податків має право: •подати податкову декларацію та сплатити штраф у разі порушення строку її подання; •оскаржити рішення органу ДПС у порядку, передбаченому ст. 56 ПКУ. Відповідно до п.49.13 ст.49 ПКУ, у разі якщо в установленому законодавством порядку буде встановлено факт неправомірної відмови органом ДПС (посадовою особою) у прийнятті податкової декларації, остання вважається прийнятою у день її фактичного отримання органом ДПС. Згідно із ст.56 ПКУ рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку. Відповідний припис закріплений і в ст.14 Закону України від 4 грудня 1990 року № 509-XII "Про державну податкову службу в Україні" із змінами та доповненнями (далі – Закон №509), яким передбачено, що рішення, дії або бездіяльність органів ДПС та їх посадових осіб можуть бути оскаржені у встановленому законом порядку. Згідно із п. 1 ч.2 ст. 17 Кодексу адміністративного судочинства України від 6 липня 2005 року №2747 –ІУ із змінами та доповненнями, юрисдикція адміністративних судів поширюється на спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень, дій або бездіяльності. За кожною заявою платника податків щодо порушення посадовою особою органу ДПС цієї статті в обов'язковому порядку проводиться службове розслідування відповідно до закону. За результатами такого розслідування винна посадова особа ОДПС притягується до відповідальності відповідно до закону (п.49.14 ст.49 ПКУ). Порядок проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 року № 950 із змінами та доповненнями. Згідно ст.14 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-XII "Про державну службу" дисциплінарні стягнення застосовуються до державного службовця за невиконання чи неналежне виконання службових обов'язків, перевищення своїх повноважень, порушення обмежень, пов'язаних з проходженням державної служби, а також за вчинок, який порочить його як державного службовця або дискредитує державний орган, в якому він працює.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.