Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів »

Діє до 01.01.2011 На підставі яких документів здійснюється взяття на облік ЮО в органах ДПС?

Надрукувати документ
25.08.2011

Узяття на облік платників податків - юридичних осіб здійснюється відповідно до Порядку обліку платників податків і зборів (обов’язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16.03.98 за № 172/2612, із змінами та доповненнями (далі –Порядок №80). Підставою для взяття юридичної особи на облік в органі державної податкової служби є надходження від державного реєстратора до цього органу відомостей з відповідної реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи (п. 4.3 р. 4 Порядку №80). Відповідно до п. 4.6 р. 4 Порядку №80 на бажання платника податків-юридичної особи (у тому числі тієї, стосовно якої не надійшли відомості від державного реєстратора) узяття на облік може бути здійснене органом державної податкової служби на підставі документів, визначених у п. 4.9 р. 4 Порядку №80. Згідно із п. 4.9 р. 4 Порядку №80 юридичні особи, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації та які набувають статусу юридичної особи до/без включення їх до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (у тому числі професійні спілки), визначені п. 4.8 р. 4 Порядку №80 та юридичні особи, визначені п. 4.6 для взяття на облік, подають до органу державної податкової служби: заяву за ф. № 1-ОПП; копію свідоцтва (документа) про державну реєстрацію (легалізацію); копію документа, що підтверджує присвоєння ідентифікаційного коду за ЄДРПОУ (для професійної спілки - за наявності). Одночасно з поданням заяви платником податків - юридичною особою пред'являються оригінали перелічених документів. Військові частини в десятиденний строк з моменту одержання свідоцтва про реєстрацію військової частини як суб'єкта господарської діяльності інформують про це органи державної податкової служби за місцем своєї дислокації (п. 4.1 р. 4 Порядку №80). Відповідно до п. 4.11 р. 4 Порядку №80 платники податків - військові частини для взяття на облік подають до органів державної податкової служби за своїм місцезнаходженням такі документи: заяву за формою № 1-ОПП; завірену відповідним органом копію свідоцтва про реєстрацію військової частини як суб'єкта господарської діяльності у Збройних Силах; копію довідки про включення до галузевого фонду ЄДРПОУ з присвоєним ідентифікаційним кодом.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.