Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів »

Діє до 01.01.2011 Який порядок взяття на облік дипломатичних місій?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 2 Порядку присвоєння реєстраційних (облікових) номерів платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 3 серпня 1998 року N 380 (далі – Порядок №380) при взятті на облік платників податків - юридичних осіб, а також їхніх філій, відділень, інших відокремлених підрозділів, які не мають ідентифікаційного коду за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), їм надається реєстраційний (обліковий) номер платників податків з Тимчасового реєстру Державної податкової адміністрації України (ТРДПАУ). Пунктом 3 Порядку №380 передбачено, що Реєстраційний (обліковий) номер платників податків надається, зокрема, дипломатичним представництвам, консульським установам іноземних держав та прирівняним до них представництвам міжнародних організацій в Україні (дипломатичним місіям), які виконують функції податкового агента щодо сплати податку з доходів фізичних осіб або яким здійснюється відшкодування сум податку на додану вартість. Згідно з п. 6.4 р. 6 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями з метою забезпечення автоматизованого обліку сум та адміністрування податку з доходів фізичних осіб та податку на додану вартість до районного рівня Єдиного банку юридичних осіб уносяться відомості про дипломатичні представництва, консульські установи іноземних держав та прирівняні до них представництва міжнародних організацій в Україні (далі - дипломатичні місії) у разі: якщо дипломатична місія здійснює виконання функцій податкового агента щодо сплати податку з доходів фізичних осіб; якщо за заявою дипломатичної місії органом державної податкової служби приймається рішення про відшкодування з бюджету податку на додану вартість. Дипломатична місія за її зверненням включається до Єдиного банку юридичних осіб, та їй присвоюється номер із ТРДПАУ органом державної податкової служби без подання додаткових документів, про що орган державної податкової служби інформує дипломатичну місію не пізніше наступного робочого дня після такого включення. У разі необхідності за письмовим зверненням дипломатичної місії, яка виконує обов'язки податкового агента щодо сплати податку з доходів фізичних осіб, їй видається довідка про взяття на облік за формою N 4-ОПП (додаток 4) у порядку, визначеному пунктом 4.17 цього Порядку. У такій довідці після слів "(назва ДПІ)" зазначається "як податковий агент щодо сплати податку з доходів фізичних осіб". При цьому, звернення дипломатичної місії до органу ДПС про включення її до Єдиного банку юридичних осіб здійснюється у довільній формі та без подання додаткових документів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.