Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів »

Діє до 01.01.2011 Який порядок заповнення заяви за ф. №1-ОПП, якщо у ЮО значна кількість засновників?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 24 Закону України від 15 травня 2003 року №755-IV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" із змінами та доповненнями (далі – Закон №755) для проведення державної реєстрації юридичної особи засновник (засновники) або уповноважена ними особа повинні особисто подати державному реєстратору (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) такі документи, зокрема, заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної особи. Відповідні форми реєстраційних карток, що подаються юридичною особою державному реєстратору для проведення державної реєстрації, зокрема, у разі заснування нової юридичної особи; реорганізації діючої юридичної особи в результаті злиття; поділу або перетворення, проведення змін до установчих документів юридичної особи, затверджені Наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20.04.07 №54 "Про затвердження форм реєстраційних карток". Зазначеними формами реєстраційних карток передбачено, що у разі, якщо засновників більше 2-х, заповнюється відповідна кількість аркушів 2-ї сторінки реєстраційної картки. Узяття на облік платників податків - юридичних осіб здійснюється відповідно до Порядку обліку платників податків і зборів (обов’язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями (далі –Порядок №80). Підставою для взяття юридичної особи на облік в органі державної податкової служби є надходження до цього органу відомостей з відповідної реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи (п. 4.3 р. 4 Порядку №80). Відповідно до п. 4.6 р. 4 Порядку №80 на бажання платника податків - юридичної особи (у тому числі тієї, стосовно якої не надійшли відомості від державного реєстратора) узяття на облік може бути здійснене органом державної податкової служби на підставі документів, визначених у п. 4.9 р. 4 Порядку №80, а саме заяви за ф. №1-ОПП; копії свідоцтва (документа) про державну реєстрацію (легалізацію); копії документа, що підтверджує присвоєння ідентифікаційного коду за ЄДРПОУ (для професійної спілки - за наявності). Форма та реквізити заяви за ф. №1-ОПП, що подається юридичною особою до органів ДПС для взяття на облік, відповідають нормам Закону №755. Так зазначеною заявою також передбачено, що у разі якщо інформація про засновників не може бути розміщена на одному аркуші, то така інформація може продовжуватись на наступних аркушах. Тобто, форми реєстраційної картки та заяви за ф. №1-ОПП надають можливість платнику податку – юридичній особі, яка має значну кількість засновників, надати інформацію про таких засновників.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.