Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: неприбуткових організацій

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи повинна реєструватись в органах ДПС неприбуткова організація, яка повністю фінансується з бюджету?

25.08.2011

Неприбуткові організації, які повністю фінансуються з бюджету, обслуговуються центральними бухгалтеріями в частині розрахунків оплати праці працівників та перерахування до бюджету податків, зборів, інших обов’язкових платежів і не мають власних поточних рахунків у фінансових установах, можуть не обліковуватись в органах державної податкової служби.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи може бути включене до Реєстру неприбуткових організацій та установ представництво громадської (неурядової) організації зарубіжної держави?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: Оскільки представництво громадської (неурядової) організації зарубіжної держави здійснює діяльність в Україні, яка не носить комерційної ознаки та не спрямована на отримання прибутку, то воно не повинне реєструватися в органах державної податкової служби за своїм місцез...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи може бути включене до Реєстру неприбуткових організацій та установ представництво громадської (неурядової) організації зарубіжної держави?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див.І) Повна: Пунктом 7.11 ст. 7 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року №283/97–ВР) із змінами та доповненнями (далі – Закон №334) визначено перелік установ і організа...

Читати далі »