Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: відокремлених підрозділів нерезидентів »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає реєстрації в органах ДПС нерезидент у разі придбання нерухомості на території України?

Надрукувати документ
25.08.2011

Нерухомість (споруда, приміщення тощо) придбавається іноземною компанією (організацією) з метою її наступного використання, наприклад, розміщення представництва чи іншого підрозділу іноземної компанії (організації), постійного або тимчасового проживання представників такого нерезидента на території України, здавання такої нерухомості в оренду, наступного продажу тощо. Придбання нерухомості без наміру її використання не має сенсу, оскільки її утримання потребує певних витрат, а здавання, наприклад, такої нерухомості в оренду є господарською діяльністю, яка передбачає отримання прибутку. Окрім того купівля подібної нерухомості, її обслуговування та утримання у належному стані передбачає перебування на території України представника чи представництва нерезидента, наділеного правами діяти від імені та в інтересах нерезидента щодо такої нерухомості, як то укладення на користь нерезидента договорів купівлі-продажу нерезидента та/або утримання у власність чи оренду землі, сплати коштів за поточне утримання нерухомості у належному стані (комунальні платежі, охорона, ремонт тощо), а також внесення до бюджету плати за землю у вигляді земельного податку або орендної плати щодо земельних ділянок, на яких розташовані такі об'єкти нерухомого майна. Окрім того, частиною третьою ст. 129 Земельного Кодексу України від 25 жовтня 2001 року №2768-III визначено, що продаж земельних ділянок, що перебувають у власності держави та територіальних громад, іноземним юридичним особам допускається за умови реєстрації іноземною юридичною особою постійного представництва з правом ведення господарської діяльності на території України. Таким чином, у разі придбання іноземною компанією (організацією) нерухомості на території України, можна говорити про наявність на території України у такого нерезидента офісу, представництва чи іншого відокремленого підрозділу, які підлягають реєстрації або акредитації на території України в порядку, встановленому законом. Особливості обліку нерезидентів та їх відокремлених підрозділів в органах державної податкової служби визначенні р. 6 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 № 80 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.03.98 за № 172/2612, із змінами та доповненнями (далі – Порядок). Відповідно до Порядку, після взяття на облік в органах державної податкової служби представництву чи іншому відокремленому підрозділу нерезидента, за його письмовим зверненням, може бути видана довідка про взяття на облік платника податків за формою №4-ОПП.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.