Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: відокремлених підрозділів нерезидентів »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачено застосування штрафних санкцій до представництва нерезидента за порушення термінів реєстрації в органі ДПС?

Надрукувати документ
25.08.2011

Філії, відділення, представництва та інші відокремлені підрозділи юридичних осіб - нерезидентів в Україні до початку своєї господарської діяльності повинні стати на облік в органах державної податкової служби за своїм місцезнаходженням відповідно до р. 6 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями (далі – Порядок №80). Згідно із пп. 6.1.1 п. 6.1 р. 6 Порядку №80 відокремлені підрозділи юридичних осіб - нерезидентів, які відповідають визначенню постійних представництв нерезидентів в Україні згідно із Законом України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22.05.97 №283/97-ВР) із змінами та доповненнями (далі – Закон №334), до початку своєї господарської діяльності реєструються платниками податку на прибуток в органах державної податкової служби за своїм місцезнаходженням згідно з Положенням про порядок реєстрації та обліку постійних представництв нерезидентів в Україні як платників податку на прибуток, затвердженим наказом ДПА України від 12.08.97 №293, із змінами та доповненнями (далі – Положення), та з урахуванням вимог цього Порядку. Підпунктом 6.1.2 п. 6.1 р. 6 Порядку №80 визначено, що облік відокремлених підрозділів юридичних осіб - нерезидентів, які не здійснюють господарської діяльності в Україні та не підпадають під визначення постійних представництв нерезидентів в Україні відповідно до Закону №334, але відповідно до законодавства України зобов'язані сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі), здійснюється відповідно до цього Порядку. Зазначеними Порядком та Положенням не передбачено застосування штрафних санкцій до представництва, яке до початку здійснення своєї діяльності у встановлені терміни не подає документи для взяття на облік в органах державної податкової служби. При цьому слід зазначити, що представництво, яке розпочало свою господарську діяльність до реєстрації у податковому органі, вважається таким, що ухиляється від оподаткування, а одержані ним прибутки вважаються прихованими від оподаткування. В даному випадку представництво буде нести відповідальність за неподання звітності та несплату податків відповідно до чинного законодавства України.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.