Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: відокремлених підрозділів нерезидентів »

Діє до 01.01.2011 На підставі яких нормативно-правових актів здійснюється реєстрація або акредитація представництва нерезидента, яке планує здійснювати діяльність на території України?

Надрукувати документ
25.08.2011

При наявності на території України у нерезидента офісу, представництва чи іншого відокремленого підрозділу, вони підлягають реєстрації або акредитації на території України в порядку, встановленому чинним законодавством. Реєстрація або акредитація представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності в Україні здійснюється відповідно до Закону України від 16 квітня 1991 року №959-XII „Про зовнішньоекономічну діяльність” із змінами та доповненнями (далі – Закон №959), постанови Кабінету Міністрів України від 12.08.93 №631 „Про представництва іноземних суб'єктів господарської діяльності в Україні” із змінами і доповненнями, Інструкції про порядок реєстрації представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності в Україні, затвердженої наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 18.01.96 №30, із змінами та доповненнями. Відповідно до пп. 6.1.2 п. 6.1 р. 6 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80 із змінами та доповненнями (далі – Порядок) в органах державної податкової служби облік відокремлених підрозділів юридичних осіб - нерезидентів, які не здійснюють господарської діяльності в Україні та не підпадають під визначення постійних представництв нерезидентів в Україні відповідно до Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22.05.97 №283/97-ВР) із змінами та доповненнями, але відповідно до законодавства України зобов'язані сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі), здійснюється відповідно до цього Порядку. Нерезиденти, які відповідають визначенню постійних представництв нерезидентів в Україні та здійснюють господарську діяльність підлягають реєстрації у порядку визначеному Положенням про порядок реєстрації та обліку постійних представництв нерезидентів в Україні як платників податку на прибуток, затвердженим наказом ДПА України від 12.08.97 №293, із змінами та доповненнями. Згідно із пп. 6.1.3 п. 6.1 р. 6 Порядку визначено, що документом про реєстрацію відокремлених підрозділів нерезидентів на території України є, зокрема свідоцтво про реєстрацію представництва, видане центральним органом виконавчої влади з питань економічної політики, - для представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності в Україні, на які поширюється дія Закону №959; документ, виданий уповноваженим органом державної влади України, що засвідчує реєстрацію, акредитацію, створення, отримання згоди, дозволу тощо на функціонування підрозділу нерезидента на території України, - для інших відокремлених підрозділів нерезидентів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.