Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: відокремлених підрозділів нерезидентів »

Діє до 01.01.2011 Яким чином представництво нерезидента, яке ще не отримало печатку, має право подати до органів ДПС заяву про реєстрацію постійного представництва нерезидента як платника податку на прибуток?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 2.1 р. 2 Положення про порядок реєстрації та обліку постійних представництв нерезидентів в Україні як платників податку на прибуток, затвердженого наказом ДПА України від 12.08.97 №293 із змінами та доповненнями (далі – Положення №293) реєстрація постійного представництва нерезидента як платника податку здійснюється на підставі подання таких документів, зокрема, заяви про реєстрацію постійного представництва нерезидента як платника податку на прибуток за встановленою формою. Відповідно до п. 3.11 р. 3 Положення №293, у кінці заяви обов'язково проставляється дата подання заяви, підпис керівництва, який засвідчується печаткою. Відповідно до п. 9 ст. 34 та п. 6 ст. 36 Закону України від 2 вересня 1993 року №3425-XII „Про нотаріат” із змінами та доповненнями (далі – Закон №3425) державними нотаріальними конторами, приватним нотаріусом вчиняються такі нотаріальні дії, як зокрема, засвідчується справжність підпису на документах. Статтею 78 Закону №3425 визначено, що нотаріус, посадова особа органу місцевого самоврядування, засвідчуючи справжність підпису, не посвідчують факти, викладені у документі, а лише підтверджують, що підпис зроблено певною особою. Якщо у новоствореного представництва нерезидента тимчасово немає печатки, то замість засвідчення підпису на заяві печаткою, керівництво може надати пояснення щодо тимчасової відсутності печатки, за результатами розгляду яких, може бути прийнято рішення про прийняття заяви без засвідчення підпису печаткою. У тому випадку, коли керівництво новоствореного представництва не надає пояснень щодо тимчасової відсутності печатки, підпис на заяві повинен бути засвідчений нотаріально.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.