Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: відокремлених підрозділів нерезидентів »

Діє до 01.01.2011 Протягом якого терміну здійснюється реєстрація представництва нерезидента як платника податку на прибуток та який порядок присвоєння йому Реєстраційного номеру?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.п.2.5, 2.6 р.2 Положення про порядок реєстрації та обліку постійних представництв нерезидентів в Україні як платників податку на прибуток, затвердженого наказом ДПА України від 12.08.97 №293, із змінами (далі – Положення №293), одержані податковим органом документи, які подаються згідно з цим Положенням для реєстрації представництва як платника податку на прибуток, у 5-денний термін від дня їх одержання перевіряються на відповідність встановленим вимогам. Після перевірки документів на останньому аркуші заяви робиться одна з таких відміток: „До реєстрації та взяття на облік”; „До повернення документів”. При цьому у разі поставлення відмітки „До повернення документів” вказується причина повернення документів. Постійне представництво враховує зауваження, викладені на останньому аркуші, та повторно подає документи для розгляду та прийняття рішення про його реєстрацію. Відповідно до п.2.8 р.2 Положення №293 не пізніше 20-денного терміну від дня прийняття рішення про реєстрацію та взяття на облік постійного представництва як платника податку податковий орган за місцезнаходженням присвоює йому Реєстраційний номер та включає в реєстр постійних представництв. Факт реєстрації підтверджується свідоцтвом, яке видається податковим органом за його місцезнаходженням за встановленою формою. Якщо постійне представництво нерезидента в Україні як відокремлений підрозділ іноземної юридичної особи в Україні включене до ЄДРПОУ, Реєстраційним номером такого постійного представництва є ідентифікаційний код ЄДРПОУ. Згідно із п.2.10 р.2 Положення № 293 постійне представництво нерезидента в Україні, яке на дату реєстрації як платника податку на прибуток не було включене до ЄДРПОУ, після такої реєстрації включається до ЄДРПОУ згідно з Положенням про Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.96 №118. Відповідно до п.2.11 р.2 Положення №293, якщо внаслідок звірки даних Реєстру та даних ЄДРПОУ органом державної податкової служби встановлено факт включення постійного представництва нерезидента до ЄДРПОУ, яке на дату реєстрації як платника податку на прибуток не було включене до ЄДРПОУ, або постійним представництвом нерезидента подана до органу державної податкової служби довідка з ЄДРПОУ, у Реєстрі проводиться заміна Реєстраційного номера на ідентифікаційний код ЄДРПОУ, про що вноситься відповідний запис до Реєстру. Надалі такий платник податків ідентифікується та обліковується в органах державної податкової служби за ідентифікаційним кодом ЄДРПОУ. Згідно із пп.6.1.1 п.6.1 р.6 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами, у разі реєстрації постійного представництва нерезидента в Україні платником податку на прибуток уважається, що такий платник податків є взятим на облік в органі державної податкової служби за його місцезнаходженням з дати такої податкової реєстрації та не зобов'язаний подавати документи для взяття на облік згідно з цим Порядком. За письмовим зверненням постійного представництва нерезидента в Україні йому може бути видана довідка про взяття на облік за ф.№4-ОПП відповідно до цього Порядку.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.