Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: відокремлених підрозділів нерезидентів »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає взяттю на облік в ОДПС представництво ЮО, яке зареєстроване за межами митної території України?

Надрукувати документ
25.08.2011

Виходячи із норм Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств” (пп. 2.1.1 п.2.1 ст.2, п. 4.1 ст. 4, п.13.8 ст.13), доходи від діяльності, яка здійснюється через представництва юридичної особи, за межами території України, включаються до валових доходів юридичної особи та обліковуються, як складова частина доходів (діяльності) юридичної особи. Також, відповідно до п. 2.2 р.2 Порядку обліку платників податків і зборів (обов’язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16.03.98 за № 172/2612, із змінами, дія Порядку обліку не поширюється на представництва юридичних осіб, які зареєстровані за межами території України. Враховуючи викладене, представництво юридичної особи, яке зареєстроване за межами митної території України, не підлягає взяттю на облік в органах державної податкової служби.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.