Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: відокремлених підрозділів нерезидентів »

Діє до 01.01.2011 Чи може заява за ф. №1-ОПП, у разі тимчасової відсутності керівника представництва нерезидента, бути підписана іншою особою?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. 6.1.2 п. 6.1 р. 6 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями (далі – Порядок) облік відокремлених підрозділів юридичних осіб - нерезидентів, які не здійснюють господарської діяльності в Україні та не підпадають під визначення постійних представництв нерезидентів в Україні відповідно до Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (в редакції Закону України від 22.05.97 №283/97-ВР) із змінами та доповненнями, але відповідно до законодавства України зобов'язані сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі), здійснюється відповідно до цього Порядку. Для взяття на облік в органах державної податкової служби такі відокремлені підрозділи подають, зокрема, заяву за ф. №1-ОПП. Відповідно до п. 14 Інструкції про порядок реєстрації представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності в Україні, затвердженої наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 18.01.96 №30, із змінами та доповненнями керівник діє на підставі доручення від іноземного суб'єкта господарської діяльності, нотаріально засвідченого за місцем його видачі та легалізованого належним чином у консульських установах, які представляють інтереси України, і супроводжується перекладом на українську мову, який завіряється печаткою перекладача. Згідно із ст. 240 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року №435-IV із змінами та доповненнями представник зобов'язаний вчиняти правочин за наданими йому повноваженнями особисто. Він може передати своє повноваження частково або в повному обсязі іншій особі, якщо це встановлено договором або законом між особою, яку представляють, і представником, або якщо представник був вимушений до цього з метою охорони інтересів особи, яку він представляє. Представник, який передав своє повноваження іншій особі, повинен повідомити про це особу, яку він представляє, та надати їй необхідні відомості про особу, якій передані відповідні повноваження (замісника). Правочин, вчинений замісником, створює, змінює, припиняє цивільні права та обов'язки особи, яку він представляє. Таким чином, в період тимчасової відсутності керівника, заяви (в тому числі заява за ф. 1-ОПП), документи представництва нерезидента, що подаються до органу ДПС, можуть бути підписані: - особою, якій передоручено право підпису, якщо таке право передоручення надано нерезидентом керівнику представництва; - особою, яка, як і керівник, має довіреність від нерезидента на підпис заяв, документів, що подаються до органів ДПС; - заступником керівника представництва або особою, на яку покладено обов’язки керівника згідно із положенням або наказом. При цьому, слід зазначити, що якщо заяви, документи, які подаються до органу ДПС, підписані не керівником представництва нерезидента, то до органу ДПС повинні бути надані підтвердні документи про право такої особи на підпис документів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.