Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: відокремлених підрозділів нерезидентів »

Діє до 01.01.2011 Чи може постійне представництво нерезидента, у разі прийняття рішення нерезидентом про припинення господарської діяльності через таке представництво, знятися з обліку як платник податку на прибуток без виключення його з ЄДРПОУ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. 6.1.1 п. 6.1 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями (далі – Порядок №80) відокремлені підрозділи юридичних осіб - нерезидентів, які відповідають визначенню постійних представництв нерезидентів в Україні згідно із Законом України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (в редакції Закону України від 22.05.97 №283/97-ВР) із змінами та доповненнями, до початку своєї господарської діяльності реєструються платниками податку на прибуток в органах державної податкової служби за своїм місцезнаходженням згідно з Положенням про порядок реєстрації та обліку постійних представництв нерезидентів в Україні як платників податку на прибуток, затвердженим наказом ДПА України від 12.08.97 №293, із змінами та доповненнями (далі – Положення №293) та з урахуванням вимог Порядку №80. Згідно із п. 6 Положення №293 нерезидент, у разі прийняття рішення про зупинення господарської діяльності через постійне представництво, письмово у довільній формі повідомляє про це податковий орган, де зареєстроване його постійне представництво як платник податку, із зазначенням дати зупинення такої діяльності та повертає свідоцтво про таку реєстрацію. Податковий орган за місцезнаходженням постійного представництва приймає рішення про виключення з Реєстру постійних представництв (далі – Реєстр) такого постійного представництва у 10-денний термін після подання декларації про прибуток разом з розрахунком нарахованого податку на прибуток та повного розрахунку з бюджетом. Після виключення з Реєстру постійного представництва нерезидента орган державної податкової служби видає довідку про зняття з обліку платника податків за ф. №12- ОПП, яка установлена Порядком №80 та яку постійне представництво нерезидента подає до відповідного органу державної статистики для виключення з ЄДРПОУ. Засвідчена копія такої довідки направляється органом державної податкової служби до відповідного органу державної статистики. Довідка за ф. №12-ОПП дійсна протягом двох місяців від дня її реєстрації в органі державної податкової служби та видається для проведення державної реєстрації припинення платника податків. Відповідно до п.п.8.3.2 р. 8 Порядку №80 з моменту видачі довідки за ф. №12-ОПП такий платник податків уважається знятим з обліку в органі державної податкової служби за умови реєстрації його припинення відповідно до законодавства або внесення запису про припинення до відповідного державного реєстру. Враховуючи вищевикладене, якщо нерезидент приймає рішення про припинення господарської діяльності через постійне представництво про що повідомляє відповідний орган ДПС, то орган ДПС виключає таке постійне представництво з Реєстру та видає йому довідку за ф. №12-ОПП. Умовою остаточного зняття з обліку постійного представництва в органах ДПС є виконання вимог щодо виключення органом державної статистики такого представництва з ЄДРПОУ.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.