Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: договорів про спільну діяльність та угод про розподіл продукції »

Діє до 22.03.2010 ІІ Чи підлягають обліку в органах ДПС договори про спільну діяльність між ЮО та ФО?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 22.03.2010 (початок див. І) Повна: Відповідно до ст. 176 ГК суб'єкти господарювання мають право разом здійснювати господарську діяльність для досягнення спільної мети, без утворення єдиного суб'єкта господарювання, на умовах, визначених договором про спільну діяльність. Облік договорів про спільну діяльність на території України без створення юридичної особи здійснюється відповідно до Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.03.98 за №172/2612 (далі - Порядок). Відповідно до п. 4.12 р. 4 Порядку на обліку в органах державної податкової служби повинні перебувати угоди про розподіл продукції та договори про спільну діяльність на території України без створення юридичної особи, при виконанні яких виникають обов'язки за сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів), передбачених законодавством. Органи державної податкової служби провадять облік договорів про спільну діяльність відповідно до цього Порядку та до положень наказу ДПА України від 30.09.04 №571 „Про затвердження форми Звіту про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи, Порядку його складання та Порядку ведення податкового обліку результатів спільної діяльності", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.10.04 за №1388/9987. Враховуючи викладене, на обліку у органах державної податкової служби повинні перебувати договори про спільну діяльність без створення юридичної особи за участю суб'єктів господарювання, тобто за участю юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, при виконанні яких виникають обов'язки щодо сплати податків. Щодо договорів, які укладено між юридичною особою та фізичною особою, яка не є самозайнятою особою, то відсутні підстави для взяття їх на облік в органах державної податкової служби у зв'язку з відсутністю особливостей оподаткування при виконанні таких договорів про спільну діяльність. Облік фізичних осіб, які не є самозайнятими особами, здійснюється органами державної податкової служби залежно від наявності у фізичних осіб об'єктів оподаткування. Обчислення та сплата (утримання) податку з доходів фізичних осіб, які не є самозайнятими особами, здійснюється у порядку, визначеному законодавством України.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.