Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: договорів про спільну діяльність та угод про розподіл продукції »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно в органі ДПС реєструвати договори про спільну діяльність укладені між двома ФОП?

Надрукувати документ
25.08.2011

Чинним податковим законодавством передбачено, що при виконанні договору про спільну діяльність на території України без створення юридичної особи можуть виникати обов’язки за сплатою наступних податків: податку на прибуток, згідно з нормами Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств”; податку на додану вартість, згідно з нормами Закону України „Про податок на додану вартість”. Пунктом 7.7 статті 7 Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств” встановлено, що спільна діяльність без створення юридичної особи провадиться на підставі договору про спільну діяльність, що передбачає об'єднання коштів або майна учасників для досягнення спільної господарської мети. Облік результатів спільної діяльності ведеться платником податку, уповноваженим на це іншими сторонами згідно з умовами договору, окремо від обліку господарських результатів такого платника податку. Враховуючи викладене, а також відповідно до пп.4.12.3 п.4.12 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями (далі – Порядок обліку), взяттю на облік в органах державної податкової служби підлягають договори, оподаткування спільної діяльності яких здійснюється відповідно до пункту 7.7 статті 7 Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств”. Окрім того, п. 1.16 Порядку обліку визначено, що уповноважена особа - учасник договору (контракту) про спільну діяльність, що передбачає об'єднання коштів або майна учасників для досягнення спільної господарської мети (далі - договір про спільну діяльність), - юридична особа, зареєстрована в Україні відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", або її філія, яка є платником податку на прибуток і уповноважена вести облік результатів спільної діяльності іншими сторонами згідно з умовами договору. Оскільки дія Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств” не поширюється на фізичних осіб – підприємців, укладені фізичними особами – підприємцями договори про спільну діяльність не обліковуються в органах ДПС та учасники таких договорів перебувають на обліку в органах ДПС за місцем своєї реєстрації та виконують обов’язки платника податків самостійно.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.