Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: договорів про спільну діяльність та угод про розподіл продукції »

Діє до 01.01.2011 Який порядок заповнення заяви 1-ОПП, зокрема, рядку 1 "Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ або реєстраційний (обліковий) номер платника податків", що подається для взяття на облік в органах ДПС договору про спільну діяльність?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. 4.12.2 п. 4.12 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями (далі – Порядок №80) для взяття на облік договору про спільну діяльність уповноважена особа за своїм місцем обліку в органі державної податкової служби подає, зокрема, заяву за ф. №1-ОПП; завірену копію договору (контракту) про спільну діяльність. Згідно із пп. 4.12.3 п. 4.12 Порядку №80 взяттю на облік в органах державної податкової служби підлягають договори, оподаткування спільної діяльності яких здійснюється відповідно до п. 7.7 ст. 7 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року №283/97–ВР) із змінами та доповненнями (далі – Закон №334). У разі взяття на облік договору згідно з цим Порядком уповноваженій особі надається номер із ТРДПАУ для ведення податкового обліку результатів спільної діяльності окремо від обліку результатів іншої господарської діяльності. Документи, що стосуються договору, зберігаються в обліковій справі уповноваженої особи. Одночасно із взяттям на облік договору уповноважена особа за номером із ТРДПАУ зараховується до категорії платників податку на прибуток при виконанні договору, а також в установленому порядку за таким номером може бути зареєстрована як платник податку на додану вартість при виконанні договору. Уповноважена особа за номером із ТРДПАУ не може бути зареєстрована чи взята на облік як платник або податковий агент інших, ніж податок на прибуток та податок на додану вартість, видів податків, зборів (обов'язкових платежів). Обов'язки щодо сплати інших видів податків, що виникають при виконанні договорів, виконуються кожним учасником самостійно відповідно до чинного законодавства. В органах державної податкової служби не обліковуються договори про спільну діяльність, які не відповідають положенням пп. 7.7.1 п. 7.7 ст. 7 Закону №334. Кожен учасник таких договорів перебуває на обліку в органах державної податкової служби та виконує обов'язки платника податків самостійно. П. 1.12 Порядку №80 передбачено, що тимчасовий реєстр ДПА України (далі - ТРДПАУ) - це резерв реєстраційних (облікових) номерів платників податків, які присвоюються платникам податків органами державної податкової служби відповідно до Порядку присвоєння реєстраційних (облікових) номерів платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 03.08.98 №380 (далі – Порядок №380). Порядком №380 передбачено, що реєстраційний (обліковий) номер платників податків з ТРДПАУ надається при взятті на облік договору про спільну діяльність. Таким чином, в рядку 1 "Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ або реєстраційний (обліковий) номер платника податків" заяви 1-ОПП органом ДПС самостійно зазначається реєстраційний (обліковий) номер із ТРДПАУ, що надається уповноваженій особі при взятті на облік в органі ДПС договору про спільну діяльність. При цьому, уповноваженою особою зазначений рядок 1 заяви 1-ОПП не заповнюється, а у всіх інших полях заяви за ф. 1-ОПП зазначаються дані юридичної особи, яка відповідно до договору про спільну діяльність уповноважена вести податковий облік результатів спільної діяльності окремо від обліку результатів іншої господарської діяльності.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.