Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: договорів про спільну діяльність та угод про розподіл продукції »

Діє до 01.01.2011 Чи повинні перебувати на обліку в органах ДПС угоди про розподіл продукції?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 4.12 р. 4 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями (далі - Порядок №80) для взяття на податковий облік угоди про розподіл продукції подаються такі документи: заява за ф. №1-ОПП; завірена в нотаріальному порядку копія зареєстрованої угоди про розподіл продукції; копія свідоцтва про державну реєстрацію угоди про розподіл продукції. Узяття на облік угод про розподіл продукції за участі іноземного інвестора здійснюється у порядку, визначеному пп. 4.12.1 п. 4.12 р. 4 Порядку №80, після отримання свідоцтва про державну реєстрацію угоди про розподіл продукції, підписаного головою Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції, з проставлянням печатки Кабінету Міністрів України. Згідно із Порядком присвоєння реєстраційних (облікових) номерів платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 03.08.98 №380, із змінами та доповненнями (далі - Порядок №380) при взятті на облік платників податків - юридичних осіб, а також їхніх філій, відділень, інших відокремлених підрозділів, які не мають ідентифікаційного коду за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), їм надається реєстраційний (обліковий) номер платників податків з Тимчасового реєстру Державної податкової адміністрації України (ТРДПАУ). Реєстраційний (обліковий) номер платників податків, зокрема, надається інвесторам (резидентам та нерезидентам), які уклали угоди про розподіл продукції і є платниками податків. Реєстраційний (обліковий) номер платника податку зазначається в оригіналі та копії довідки про взяття на облік платника податків за формою № 4-ОПП згідно з Порядком №80, якщо такий номер був наданий платнику податків органом ДПС. Для осіб, відповідальних за утримання та внесення податків до бюджету під час виконання декількох договорів про спільну діяльність (угод про розподіл продукції), номер ТРДПАУ видається на кожний із зазначених договорів (угод) при взятті їх на облік згідно з Порядком №80. Номер ТРДПАУ, наданий особі, відповідальній за утримання та внесення податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність (угоди про розподіл продукції) (далі - відповідальна особа), не змінюється протягом усього періоду перебування на обліку в органах державної податкової служби договору про спільну діяльність чи угоди про розподіл продукції, у тому числі і в разі: призначення іншої особи - учасника договору (угоди) відповідальною особою; зміни місцезнаходження відповідальної особи; зміни органу державної податкової служби, у якому відповідальна особа перебуває на обліку. Номер із ТРДПАУ, наданий платнику податків органами ДПС, не змінюється протягом усього періоду перебування на обліку в органах ДПС такого платника податків, за винятком випадків включення платника податків до ЄДРПОУ. Таким чином, угоди про розподіл продукції підлягають взяттю на облік в органах державної податкової служби. При взятті на облік угод про розподіл продукції їм надається реєстраційний (обліковий) номер платників податків з Тимчасового реєстру Державної податкової адміністрації України (ТРДПАУ), який зазначається в оригіналі та копії довідки про взяття на облік платника податків за ф. № 4-ОПП.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.