Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Взяття на облік: фізичних осіб – підприємців та самозайнятих осіб, які не є підприємцями »

Діє до 01.01.2011 Чи мають можливість займатися підприємницькою діяльністю особи, які постійно або тимчасово обіймають посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків та особи, спеціально уповноважені н

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України від 11 червня 2009 року 1506-VI "Про засади запобігання та протидії корупції" (далі – Закон №1506), який набирає чинності з 1 січня 2011 року, суб'єктами відповідальності за корупційні правопорушення, зокрема, є особи, які постійно або тимчасово обіймають посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків, або особи, спеціально уповноважені на виконання таких обов'язків в юридичних особах, а також фізичні особи – підприємці. Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 4 Закону №1506 особам, зазначеним у п. 1 - 3 ч. 1 ст. 2 Закону №1506, забороняється займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту, що здійснюються в позаробочий час) безпосередньо або через інших осіб, якщо інше не передбачено законом. При цьому, згідно з Рішенням Конституційного Суду України від 06.10.10 №21-рп/2010 словосполучення "що здійснюються в позаробочий час", яке міститься у п. 2 ч. 1 ст. 4 Закону №1506, крім його поширення на осіб, вказаних у ч. 1 ст. 120 Конституції України, визнано таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.