Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Зміна відомостей про платника податків

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи може ЮО приймати грошові кошти від засновників на поповнення статутного фонду, якщо зміни по збільшенню статутного фонду не зареєстровані в РДА?

25.08.2011

Рішення товариства про зміни розміру статутного (складеного) капіталу набирає чинності з дня внесення цих змін до державного реєстру.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно платнику податків перереєструватися при зміні його місцезнаходження, якщо така зміна відбувається у межах одного адміністративного району?

25.08.2011

Так, оскільки, у разі зміни місцезнаходження (місця проживання) платника податків у межах одного адміністративного району орган державної податкової служби вносить зміни до районного рівня Єдиного банку даних про платників податків юридичних осіб та Реєстру фізичних осіб на підставі: - інформації органів державної реєстрації; - документально підтвердженої інформації, що надається платниками податків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок внесення змін до облікових даних платників податків?

25.08.2011

Органи державної податкової служби проводять внесення змін і доповнень до районного рівня Єдиного банку даних про платників податків юридичних осіб та Реєстру фізичних осіб на підставі: - інформації органів державної реєстрації; - документально підтвердженої інформації установ банків про відкриття (закриття) банківських рахунків та електронних реєстрів з установ банків; - документально підтвердженої інформації, що надається платниками податків. Платники податків, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру, у разі перереєстрації чи виникнення змін (доповнень) у даних платників податків, визначених реєстраційною заявою, у 20-денний строк після реєстрації чи виникнення змін подають до органу державної податкової служби документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік. Додаткова реєстраційна заява (ф. №1-ОПП або ф. №5-ОПП) подається відповідно з позначками "Перереєстрація" чи "Зміни".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок внесення змін до облікових даних платників податків в органах ДПС у випадку зміни керівника чи головного бухгалтера?

25.08.2011

У разі зміни керівника юридичної особи, інформація щодо нового керівника підлягає внесенню до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. У випадку зміни керівника або головного бухгалтера платником податків до органу ДПС за місцем перебування на обліку надається реєстраційна заява (ф. № 1-ОПП) з поміткою "Зміни".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок внесення змін до облікових даних відокремлених підрозділів ЮО в органах ДПС, у випадку зміни керівника чи головного бухгалтера?

25.08.2011

У випадку зміни керівника або головного бухгалтера відокремленого підрозділу юридичної особи до податкового органу ДПС, у якому перебуває на обліку такий відокремлений підрозділ, надається реєстраційна заява ф. № 1-ОПП з поміткою "Зміни".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи подаються ЮО до податкового органу у разі внесення змін до установчих документів, які пов'язані із зміною складу її засновників (учасників)?

25.08.2011

Органи державної податкової служби вносять зміни до облікових даних платників податків на підставі відомостей, що надійшли від державного реєстратора. При цьому, за бажанням юридична особа має право надати до органу державної податкової служби заяву за формою №1-ОПП з позначкою „Зміни”.

Читати далі »

Діє до 19.11.2009 Чи необхідно платнику податків перереєструватися при зміні його місцезнаходження, якщо така зміна пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

Так, у разі зміни місцезнаходження (місця проживання), яка пов’язана із зміною адміністративного району провадяться процедури зняття з обліку/взяття на облік платника податків органами ДПС відповідно до п. 8.8 р. 8 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів).

Читати далі »

Діє до 22.03.2010 І Який порядок перереєстрації постійного представництва нерезидента при зміні його місцезнаходження, якщо така зміна пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

Порядок перереєстрації постійного представництва нерезидента при зміні його місцезнаходження, якщо така зміна пов’язана зі зміною адміністративного району, визначений п.5.2 р.5 Положення про порядок реєстрації та обліку постійних представництв нерезидентів в Україні як платників податку на прибуток та п.8.8 р.8 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів).

Читати далі »

Діє до 22.03.2010 ІІ Який порядок перереєстрації постійного представництва нерезидента при зміні його місцезнаходження, якщо така зміна пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

Діє до 22.03.2010 (початок див. І) Повна: Зокрема, ст. 36 Закону України 26 грудня 2008 №835-VІ „Про Державний бюджет України на 2009 рік” визначено, що у разі зміни юридичної адреси суб'єктів підприємницької діяльності - платників податків сплата визначених законодавством податків і зборів (обо...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи є судове оскарження донарахованих сум податкового зобов’язання підставою для продовження терміну перебування ЮО на обліку в органах ДПС за попереднім місцезнаходженням у разі зміни її місцезнаходження?

25.08.2011

Судове оскарження донарахованих сум податкового зобов'язання є підставою для продовження терміну перебування юридичної особи на обліку в органах ДПС за попереднім місцезнаходженням у разі зміни її місцезнаходження, до прийняття судом рішення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи є судове оскарження донарахованих сум податкового зобов’язання підставою для продовження терміну перебування ЮО на обліку в органах ДПС за попереднім місцезнаходженням у разі зміни її місцезнаходження?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Відповідно до п.2.10 Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій, затвердженого наказом ДПА України від 21.06.01 №253 податкове зобов'...

Читати далі »

Діє до 22.03.2010 З якого часу платник податку повинен за новим місцем реєстрації сплачувати податки та подавати податкові декларації (розрахунки) за грудень, IV квартал чи за 2008 рік у разі зміни його місцезнаходження?

25.08.2011

До зняття з обліку платник податків сплачує податки і подає податкові декларації та розрахунки за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В якому випадку відбувається заміна довідки за ф. №4-ОПП?

25.08.2011

У разі внесення змін у дані, що вказуються у довідці про взяття на облік платника податків за ф. №4-ОПП видається нова довідка про взяття на облік платника податків за ф. №4-ОПП замість старої. Для отримання нової довідки платник податків подає до органу державної податкової служби звернення із зазначенням причин заміни та доданою до нього старою довідкою. Платники податків, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру, у разі перереєстрації чи виникнення змін (доповнень) у даних платників податків, визначених реєстраційною заявою, у 20-денний строк після реєстрації чи виникнення змін подають до органу державної податкової служби документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік. Додаткова реєстраційна заява (ф. №1-ОПП або ф. №5-ОПП) подається відповідно з позначками "Перереєстрація" чи "Зміни".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Протягом якого терміну дійсна довідка за формою №4-ОПП, її дублікат або копія?

25.08.2011

Якщо платник податків створений на визначений строк чи перебуває на обліку в органі державної податкової служби до визначеного терміну, у лівій верхній частині довідки за ф. №4-ОПП робиться спеціальний запис "Довідка дійсна до" і зазначається відповідна дата. Довідка за ф. №4-ОПП (її дублікат або копія) є дійсними до дати зняття з обліку платника податку в органах державної податкової служби. А у разі внесення змін у дані, що вказуються у довідці про взяття на облік платника податків за ф. №4-ОПП, стара довідка (її дублікат або копія) діє до дати отримання нової довідки про взяття на облік платника податків за ф. №4-ОПП.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи потрібно ЮО, яка має філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу ЮО, повідомляти органи ДПС за місцезнаходженням таких підрозділів про зміни в її реєстраційних даних?

25.08.2011

У разі, зміни даних про юридичну особу, у тому числі, зміни даних про її відокремлені підрозділи, юридична особа зобов’язана внести відповідні зміни до ЄДР. Після внесення змін до ЄДР, державний реєстратор передає відповідні відомості органам державної податкової служби, що є підставою для внесення змін і доповнень до районного рівня Єдиного банку даних про платників податків юридичних осіб. Після внесення до ЄДР змін про дані щодо відокремлених підрозділів, юридична особа може самостійно повідомити про такі зміни органи державної податкової служби за своїм місцезнаходженням та за місцезнаходженням відокремлених підрозділів, що також буде підставами для внесення змін і доповнень до районного рівня Єдиного банку даних про платників податків юридичних осіб. Якщо стосовно юридичної особи відбулися зміни у даних, які вказуються у довідці про взяття на облік платника податків за ф. №4-ОПП юридичної особи або її відокремленого підрозділу (назва, місцезнаходження платника податків чи органу державної податкової служби, в якому платник податків перебуває на обліку, зміна керівництва тощо), то кожен платник податків, у якого відбулися зазначені зміни, повинен, звернутися до органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням за отриманням нової довідки за ф.№4-ОПП.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи потрібно ЮО, яка має філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу ЮО, повідомляти органи ДПС за місцезнаходженням таких підрозділів про зміни в її реєстраційних даних?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Відповідно до ст. 19 Закону №755, у разі, якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР, не пов'язана із змінами до установчих документів юридичної особи або не підлягає державній реєстрації, зокрема, дані щодо відокремлених підрозділів, ...

Читати далі »

Діє до 22.03.2010 Чи необхідно платнику податків перереєструватися при зміні його місцезнаходження, якщо така зміна пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

Так, у разі зміни місцезнаходження (місця проживання) платника податків, яка пов’язана із зміною адміністративного району, провадяться процедури зняття з обліку/взяття на облік платника податків органами ДПС відповідно до п.8.8 р.8 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів).

Читати далі »

Діє до 22.03.2010 Яка відповідальність ФОП за не повідомлення органу ДПС про зміну місця проживання?

25.08.2011

Для фізичної особи–підприємця за неповідомлення податкового органу про зміну місця проживання відповідальність у вигляді фінансових санкцій не передбачена. Разом із тим наслідком невиконання вимог законодавства щодо повідомлення про зміну місця проживання може бути визнання відомостей про фізичну особу - підприємця недостовірними та вони не можуть бути використані в спорі з третьою особою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи зобов’язана ФОП повідомляти органи ДПС про зміну прізвища та яка відповідальність у разі не подання такого повідомлення?

25.08.2011

Статтею 9 Закону України від 22.12.1994 № 320/94-ВР “Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів”, із змінами встановлено, що фізичні особи-платники податків та інших обов'язкових платежів, крім осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмови...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність ФО за не повідомлення органу ДПС про зміну прізвища?

25.08.2011

Відповідальність для фізичної особи - платника податків за неповідомлення (несвоєчасне повідомлення) податкового органу, про зміну прізвища або інших змін у реєстраційних даних, у вигляді фінансових та адміністративних санкцій не передбачена.

Читати далі »

Діє до 22.03.2010 Який порядок зняття з обліку платника податків у разі зарахування його до категорії великих платників і навпаки, у разі виключення його з категорії великих, та чи передбачено повідомлення органами ДПС про це платника податків?

25.08.2011

Відповідно до п.8.10 р.8 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями (далі - Порядок) зняття з обліку платника податків, у разі зарахування його до категорії великих, здійснюється в такому порядк...

Читати далі »

Діє до 22.03.2010 До якого органу ДПС платник податку повинен подавати податкові декларації (розрахунки) та сплачувати податки у разі зміни його місцезнаходження, якщо за старим місцезнаходженням його знято з податкового обліку, а за новим на облік ще не

25.08.2011

Після зняття з обліку за попереднім місцезнаходженням, незалежно від того чи взято його на облік за новим місцезнаходженням чи ні, платник податку подає податкові декларації (розрахунки) та сплачує податки до органу ДПС за новим місцезнаходженням. У разі якщо Законом України про Державний бюджет України на поточний рік передбачено, що при зміні місцезнаходження (місця проживання) сплата визначених законодавством України податків та платежів після перереєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного року, то за новим місцем реєстрації платник податку подає податкові декларації (розрахунки) і сплачує податки (в тому числі за грудень, IV квартал чи за звітній рік), починаючи з 1 січня нового звітного року.

Читати далі »

Діє до 22.03.2010 Яким чином у 2010 році здійснюється сплата податків, зборів (обов’язкових платежів) після перереєстрації платника податків, яка пов'язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

До прийняття Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", відповідно до вимог Бюджетного кодексу, діють норми Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" і відповідно у разі зміни у 2010 році юридичної адреси суб'єктів підприємницької діяльності - платників податків сплата визначених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення 2010 року.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи необхідно платнику податків перереєструватися при зміні його місцезнаходження, якщо така зміна пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

Відповідно до ст.19 Закону №755, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), подає (надсилає рекомендованим листом з описом вкладення) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР. Так, у разі зміни місцезнаходження (місця проживання) платника, пов'язаною зі зміною адміністративного району, провадяться процедури переведення на обслуговування платника податків з одного органу державної податкової служби до іншого (взяття на облік/зняття з обліку) відповідно до п.8.8 р.8 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи необхідно платнику податків перереєструватися при зміні його місцезнаходження, якщо така зміна пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Відповідно до пп.8.8.3 п.8.8 р.8 Порядку №80 у разі отримання органом державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків документів або відомостей про зміну місцезнаходження (місця проживання) платника податків та...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Яка відповідальність ФОП за не повідомлення органу ДПС про зміну місця проживання?

25.08.2011

Обов'язок фізичної особи – підприємця повідомляти органи державної податкової служби та/або державних реєстраторів про зміну свого місця проживання, порядок такого повідомлення законодавчо встановлений. За неповідомлення відповідальності у вигляді фінансових санкцій не передбачено. Разом із тим наслідком невиконання вимог законодавства щодо повідомлення про зміну місця проживання може бути визнання відомостей про фізичну особу - підприємця недостовірними та вони не можуть бути використані в спорі з третьою особою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Яка відповідальність ФОП за не повідомлення органу ДПС про зміну місця проживання?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Процедури внесення змін до облікових даних платників податків щодо зміни місця проживання, які не пов’язані із зміною адміністративного району визначено розділом 7 Порядку. Так, для отримання нової довідки про взяття на облік платника податків за формою №...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І До якого органу ДПС платник податку повинен подавати податкові декларації (розрахунки) та сплачувати податки у разі зміни його місцезнаходження, яке пов’язане зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

До взяття на облік платника податків в органі державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) він сплачує податки і подає податкові декларації, розрахунки, звіти за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ До якого органу ДПС платник податку повинен подавати податкові декларації (розрахунки) та сплачувати податки у разі зміни його місцезнаходження, яке пов’язане зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Відповідно до пп. 8.8.5 п. 8.8 р.8 Порядку №80 орган державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків формує та направляє до органу державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання)...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Який порядок перереєстрації постійного представництва нерезидента при зміні його місцезнаходження, якщо така зміна пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

У разі зміни місцезнаходження (із зміною адміністративного району) постійного представництва нерезидента в Україні зняття такого платника податків з обліку в органі державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням та взяття його на облік в органі державної податкової служби за новим місцезнаходженням проводиться у загальному порядку, визначеному п.8.8 р.8 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Який порядок перереєстрації постійного представництва нерезидента при зміні його місцезнаходження, якщо така зміна пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Відповідно до пп. 8.8.5 п. 8.8 р.8 Порядку №80 орган державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків формує та направляє до органу державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання)...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи можлива перереєстрація ЮО у зв’язку зі зміною організаційно-правової форми (перетворенням) без припинення?

25.08.2011

При здійсненні реорганізації юридичної особи шляхом перетворення одночасно проводиться припинення юридичної особи - попередника та реєстрація юридичної особи - правонаступника з новою датою державної реєстрації. Чинне законодавство передбачає можливість перереєстрації юридичної особи у зв’язку із перетворенням без припинення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи можлива перереєстрація ЮО у зв’язку зі зміною організаційно-правової форми (перетворенням) без припинення?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: При цьому, слід зазначити, що відповідно до ст. 26 Закону України від 7 грудня 2000 року №2121-III "Про банки і банківську діяльність" із змінами і доповненнями реорганізація банку може здійснюватися шляхом злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворе...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок виключення платника податків із категорії великих платників податків та який порядок переведення такого платника податків до органу ДПС за новим місцем обліку?

25.08.2011

Порядок переведення платника податків до органу ДПС за новим місцем обліку у разі виключення його із категорії великих платників податків визначено Порядком обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженим наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Які документи до органу ДПС потрібно подавати неприбутковій організації при зміні місцезнаходження, яка пов’язана із зміною адміністративного району?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: У разі державної реєстрації зміни місцезнаходження (місця проживання) платника, пов'язаної зі зміною адміністративного району, провадяться процедури переведення на обслуговування платника податків з одного органу державної податкової служби до іншого (взяття на облік/зн...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Які документи до органу ДПС потрібно подавати неприбутковій організації при зміні місцезнаходження, яка пов’язана із зміною адміністративного району?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: У разі державної реєстрації зміни місцезнаходження (місця проживання) платника, пов'язаної зі зміною адміністративного району, провадяться процедури переведення на обслуговування платника податків з одного органу державної податкової служби до іншого (взя...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який документ платнику податку видає орган ДПС, в якому він перебуває на обліку, при продовженні терміну перебування такого платника за попереднім місцезнаходженням?

25.08.2011

Відповідно до пп. 8.8.11 п. 8.8 р. 8 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями облік платника податків, строк перебування на обліку в органі державної податкової служби за попереднім місцезнахо...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно звернення, що подається ЮО до органу ДПС для отримання нової довідки за ф. №4-ОПП при заміні облікових даних, засвідчувати печаткою?

25.08.2011

Звернення, що подається платником податку для отримання нової довідки за ф. №4-ОПП при заміні облікових даних, складається ним у довільній формі та засвідчується підписом керівництва і печаткою. Якщо у підприємства відсутня печатка та разом із зверненням із зазначенням причин заміни облікових даних таке підприємство не надає пояснень щодо тимчасової відсутності печатки, то підпис керівництва на зверненні повинен бути засвідчений нотаріально.

Читати далі »