Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Зміна відомостей про платника податків »

Діє до 01.01.2011 Який порядок внесення змін до облікових даних платників податків в органах ДПС у випадку зміни керівника чи головного бухгалтера?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” із змінами та доповненнями (далі-Закон) в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (далі-Єдиний державний реєстр) щодо юридичної особи містяться, зокрема, відомості про прізвище, ім'я, по батькові та ідентифікаційні номери фізичних осіб - платників податків, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори. Тому, у разі зміни керівника юридичної особи, інформація щодо нового керівника підлягає внесенню до Єдиного державного реєстру. Згідно з Порядком обліку платників податків і зборів (обов’язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 № 80 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.03.98 за №172/2612 із змінами та доповненнями (далі-Порядок) на підставі інформації з Єдиного державного реєстру органи державної податкової служби вносять відомості про зміну керівника юридичної особи до районного рівня Єдиного банку даних про платників податків юридичних осіб. Також відомості про відповідальних за податковий облік осіб юридичної особи чи відокремленого підрозділу - керівника та головного бухгалтера (бухгалтера, якщо для забезпечення ведення бухгалтерського обліку за штатом платника податків передбачена лише одна посада бухгалтера без створення бухгалтерської служби на чолі з головним бухгалтером) вносяться чи змінюються органом державної податкової служби в Єдиному банку даних юридичних осіб на підставі: реєстраційної заяви платника податків (ф. № 1-ОПП) з поміткою "Зміни"; даних про таких осіб, що вказуються платником податків у податкових деклараціях, розрахунках, звітах, якщо таких даних достатньо для однозначної ідентифікації відповідальних осіб платника податків. Платники податків, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру, у разі зміни керівника або головного бухгалтера у 20-денний строк після виникнення змін керівника або головного бухгалтера подають до органу державної податкової служби додаткову реєстраційну заяву (ф. № 1-ОПП) з позначкою "Зміни". У разі внесення змін керівника юридичної особи видається нова довідка про взяття на облік платника податків за ф. № 4-ОПП замість старої. Для отримання нової довідки платник податків подає до органу державної податкової служби звернення із зазначенням причин заміни та доданою до нього старою довідкою. Відповідальність за несвоєчасне повідомлення органів ДПС про зміну головного бухгалтера чинним законодавством не передбачена.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.