Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Зміна відомостей про платника податків »

Діє до 22.03.2010 ІІ Який порядок перереєстрації постійного представництва нерезидента при зміні його місцезнаходження, якщо така зміна пов’язана зі зміною адміністративного району?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 22.03.2010 (початок див. І) Повна: Зокрема, ст. 36 Закону України 26 грудня 2008 №835-VІ „Про Державний бюджет України на 2009 рік” визначено, що у разі зміни юридичної адреси суб'єктів підприємницької діяльності - платників податків сплата визначених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду. Такі норми поширюються на постійні представництва нерезидентів. Тому у разі зміни постійним представництвом нерезидента місцезнаходження, що пов’язано зі зміною адміністративного району, термін перебування його на обліку продовжується за попереднім місцезнаходженням, як мінімум до закінчення поточного бюджетного року. Після отримання від постійного представництва нерезидента відповідної заяви про зміну місцезнаходження орган державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням у десятиденний термін після отримання такої заяви вносить зміни до Реєстру постійних представництв, а також видає нове свідоцтво про реєстрацію постійного представництва нерезидента в Україні як платника податку на прибуток в обмін на свідоцтво, яке було видане раніше. Також за зверненням постійного представництва нерезидента йому може бути видана нова довідка про взяття на облік платника податків за ф.№4-ОПП замість старої. До зняття постійного представництва нерезидента з обліку він сплачує податки і звітує за попереднім місцезнаходженням. Орган державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням після спливу строку, на який термін перебування на обліку постійного представництва нерезидента був продовжений, зокрема до закінчення поточного бюджетного року, знімає з обліку платника податків та у 5-денний термін надсилає органу державної податкової служби за новим місцезнаходженням один заповнений примірник повідомлення за ф.№11-ОПП разом з обліковою справою за весь період існування платника податків (реєстраційною та звітною частиною), електронною копією податкової звітності, особових карток платника податків, довідкою про недоплату й переплату платника податків, роздрукованою обліковою карткою платника податків (повні реєстраційні відомості) з районного рівня Єдиного банку даних про платників податків - юридичних осіб, даними про контрольно-перевірочну роботу в електронному вигляді та копією акта останньої документальної перевірки платника податків. Після надходження облікової справи орган державної податкової служби за новим місцезнаходженням постійного представництва нерезидента здійснює протягом 2-х робочих днів взяття його на облік, вносить відповідні зміни до облікової справи та Реєстру постійних представництв, а також видає нове свідоцтво про реєстрацію постійного представництва нерезидента в Україні як платника податку на прибуток в обмін на свідоцтво, яке було видане раніше, та за зверненням постійного представництва нерезидента йому може бути видана нова довідка за ф.№4-ОПП замість старої.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.