Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Зміна відомостей про платника податків »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи є судове оскарження донарахованих сум податкового зобов’язання підставою для продовження терміну перебування ЮО на обліку в органах ДПС за попереднім місцезнаходженням у разі зміни її місцезнаходження?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Відповідно до п.2.10 Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій, затвердженого наказом ДПА України від 21.06.01 №253 податкове зобов'язання платника податків, нараховане податковим органом (якщо такий платник податків у встановлені Законом терміни розпочинає процедуру апеляційного узгодження), вважається узгодженим у день закінчення процедури адміністративного оскарження або у день прийняття судом рішення по суті, а в разі оскарження платником податків рішення суду в апеляційному порядку (за умови прийняття апеляційної скарги апеляційним господарським судом до провадження) у день прийняття відповідної постанови апеляційним господарським судом. Cтаттею1 Закону України від 15 травня 2003 року №755-ІV „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” із змінами та доповненнями передбачено, що місцезнаходження юридичної особи - адреса органу або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від її імені (далі - виконавчий орган). У разі зміни місцезнаходження (місця проживання) яке пов'язане із зміною адміністративного району органами державної податкової служби провадяться процедури зняття з обліку/взяття на облік платника податків відповідно до Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80 із змінами та доповненнями (далі - Порядок №80). Відповідно до пп.8.8.4 п.8.8 р. 8 Порядку №80 термін перебування платника податків на обліку повинен бути продовжений, зокрема, до завершення процедури апеляційного узгодження сум податкових зобов'язань. Враховуючи вищевикладене, судове оскарження донарахованих сум податкового зобов'язання є однією із підстав для продовження терміну перебування юридичної особи на обліку в органах державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням у разі зміни її місцезнаходження. Зазначений термін продовжується до дня прийняття судом рішення по суті, а в разі оскарження платником податків рішення суду в апеляційному порядку (за умови прийняття апеляційної скарги апеляційним господарським судом до провадження) у день прийняття відповідної постанови апеляційним господарським судом. Відповідно до ст. 124 Конституції України судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов’язковими до виконання на всій території України.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.