Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Зміна відомостей про платника податків »

Діє до 22.03.2010 З якого часу платник податку повинен за новим місцем реєстрації сплачувати податки та подавати податкові декларації (розрахунки) за грудень, IV квартал чи за 2008 рік у разі зміни його місцезнаходження?

Надрукувати документ
25.08.2011

У разі зміни місцезнаходження (місця проживання), яка пов’язана із зміною адміністративного району (далі–зміна місцезнаходження) провадяться процедури зняття з обліку/взяття на облік платника податків органами державної податкової служби відповідно до п. 8.8 р. 8 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80 із змінами та доповненнями (далі – Порядок №80). Відповідно до пп. 8.8.4 п. 8.8 р. 8 Порядку №80 термін перебування платника податків на обліку повинен бути продовжений, зокрема, до закінчення поточного бюджетного року, якщо Законом України про Державний бюджет України на поточний рік передбачено, що при зміні місцезнаходження (місця проживання) сплата визначених законодавством України податків та платежів після перереєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного року. Зокрема, ст. 39 Закону України 28 грудня 2007 №107-VI „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” із змінами та доповненнями (далі – Закон №107) визначено, що у разі зміни юридичної адреси суб'єктів підприємницької діяльності - платників податків сплата визначених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду. До зняття платника податків з обліку він сплачує податки і звітує за попереднім місцезнаходженням. За зверненням платника податків, строк перебування якого на обліку в органі державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням був продовжений після зміни ним місцезнаходження, орган державної податкової служби, в якому він перебуває на обліку, видає нову довідку про взяття на облік платника податків за формою № 4-ОПП замість старої. У новій довідці вказуються відомості про платника податків та строк її дії, що відповідає двадцятому дню, наступному за днем завершення строку перебування на обліку платника податків. Після надходження облікової справи орган державної податкової служби за новим місцезнаходженням платника податків здійснює протягом двох робочих днів взяття його на облік. Орган державної податкової служби за новим місцезнаходженням видає нову довідку платникові податків за ф. № 4-ОПП, що підтверджує взяття його на податковий облік, та її копії. Таким чином, до зняття з обліку платник податків сплачує податки і подає податкові декларації та розрахунки за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.