Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Зміна відомостей про платника податків »

Діє до 01.01.2011 І Чи потрібно ЮО, яка має філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу ЮО, повідомляти органи ДПС за місцезнаходженням таких підрозділів про зміни в її реєстраційних даних?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з р. 7 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.03.98 за №172/2612, із змінами та доповненнями (далі - Порядку №80) органи державної податкової служби проводять внесення змін і доповнень до районного рівня Єдиного банку даних про платників податків юридичних осіб та Реєстру фізичних осіб на підставі: інформації органів державної реєстрації; документально підтвердженої інформації установ банків про відкриття (закриття) банківських рахунків та електронних реєстрів з установ банків; документально підтвердженої інформації, що надається платниками податків. Відповідно до Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року №435-IV із змінами та доповненнями та Закону України від 15 травня 2003 року №755-ІV „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” із змінами та доповненнями (далі – Закон №755) відокремлені підрозділи не є юридичними особами, а тому не підлягають державній реєстрації. Відомості про відокремлені підрозділи юридичної особи включаються до єдиного державного реєстру. Відомості щодо юридичної особи включають дані про відокремлені підрозділи такої юридичної особи (частина друга ст. 17 Закону №755). Відомості про відокремлені підрозділи юридичної особи залучаються до реєстраційної справи юридичної особи та включаються до Єдиного державного реєстру(частина перша ст. 28 Закону №755). Відповідно до частини дев’ятої ст. 28 Закону №755 в день внесення до ЄДР запису про створення або закриття відокремленого підрозділу юридичної особи державний реєстратор зобов’язаний передати відповідні відомості про відокремлені підрозділи юридичної особи органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування за місцезнаходженням юридичної особи та за місцезнаходженням відокремленого підрозділу. (продовження див. ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.