Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Зміна відомостей про платника податків »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи потрібно ЮО, яка має філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу ЮО, повідомляти органи ДПС за місцезнаходженням таких підрозділів про зміни в її реєстраційних даних?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Відповідно до ст. 19 Закону №755, у разі, якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР, не пов'язана із змінами до установчих документів юридичної особи або не підлягає державній реєстрації, зокрема, дані щодо відокремлених підрозділів, виконавчий орган юридичної особи або уповноважена ним особа зобов'язаний подати (надіслати рекомендованим листом) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР. Після внесення відповідних змін про юридичну особу до ЄДР, у тому числі і про дані щодо відокремлених підрозділів, державний реєстратор передає відповідні відомості органам державної податкової служби. Враховуючи викладене, якщо змінились дані щодо відокремленого підрозділу юридичної особи, юридична особа зобов’язана внести відповідні зміни до ЄДР у порядку визначеному ст. 19 Закону №755. Після внесення відповідних змін про юридичну особу до ЄДР, зокрема про дані щодо відокремлених підрозділів, державний реєстратор передає відповідні відомості органам державної податкової служби, що є підставою для внесення змін і доповнень до районного рівня Єдиного банку даних про платників податків юридичних осіб. Якщо стосовно юридичної особи змінюються дані, які призводять до змін даних щодо відокремлених підрозділів, то одночасно із внесенням змін про дані юридичної особи до ЄДР повинні бути включені зміни про дані щодо відокремлених підрозділів такої юридичної особи. Після внесення відповідних змін до ЄДР та отримання від державних реєстраторів відповідних відомостей органи державної податкової служби здійснюють внесення змін і доповнень до районного рівня Єдиного банку даних про платників податків юридичних осіб. Після внесення до ЄДР змін про дані щодо відокремлених підрозділів, юридична особа може самостійно повідомити про такі зміни органи державної податкової служби за своїм місцезнаходженням та за місцезнаходженням відокремлених підрозділів, що також буде підставами для внесення змін і доповнень до районного рівня Єдиного банку даних про платників податків юридичних осіб. Якщо стосовно юридичної особи відбулися зміни у даних, які вказуються у довідці про взяття на облік платника податків за ф.№4-ОПП юридичної особи або її відокремленого підрозділу (назва, місцезнаходження платника податків чи органу державної податкової служби, в якому платник податків перебуває на обліку, зміна керівництва тощо), то кожен платник податків, у якого відбулися зазначені зміни, повинен, у порядку визначеному п. 7.6 р. 7 Порядку №80, звернутися до органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням за отриманням нової довідки за ф.№4-ОПП.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.