Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Зміна відомостей про платника податків »

Діє до 01.01.2011 ІІ Який порядок перереєстрації постійного представництва нерезидента при зміні його місцезнаходження, якщо така зміна пов’язана зі зміною адміністративного району?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Відповідно до пп. 8.8.5 п. 8.8 р.8 Порядку №80 орган державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків формує та направляє до органу державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків пакет документів для взяття на облік такого платника податків протягом: п'яти робочих днів після спливу строку, на який було продовжено перебування на обліку платника податків згідно з пп. 8.8.4 цього пункту, та якщо такий строк був більше одного місяця; місяця після отримання документів або відомостей згідно з пп.8.8.1 чи пп.8.8.3 цього пункту - в інших випадках. Підпунктом 8.8.6 п. 8.6 р.8 Порядку №80 передбачено, що протягом 5 робочих днів після надходження облікової справи та документів згідно з пп. 8.8.5 цього пункту орган державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків здійснює взяття його на облік, про що вносить відповідні зміни до облікової справи, Єдиного банку даних про платників податків - юридичних осіб або до Реєстру фізичних осіб. Відмітки про взяття на облік за новим місцезнаходженням (місцем проживання) проводяться в журналі за ф. N 2-ОПП (ф. N 7-ОПП). До взяття на облік платника податків в органі державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) він сплачує податки і подає податкові декларації, розрахунки, звіти за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання). Після взяття на облік, відповідно до п.5.3 глави 5 Положення № 293, у разі отримання додаткової заяви про реєстрацію постійного представництва нерезидента як платника податку на прибуток з позначкою "зміни" або "доповнення" орган державної податкової служби за новим місцезнаходженням постійного представництва нерезидента в Україні у десятиденний термін після отримання такої заяви вносить зміни до Реєстру, а також видає нове свідоцтво про реєстрацію постійного представництва нерезидента в Україні як платника податку на прибуток в обмін на свідоцтво, яке було видане раніше. Відповідно до пп.8.8.7 п.8.8 р.8 Порядку №80 після надходження повідомлення за ф. № 11-ОПП із зазначенням дати взяття на облік платника податків за новим місцезнаходженням (місцем проживання) орган державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) протягом двох робочих днів знімає з обліку платника податків. Підрозділи, відповідальні за облік платників податків, по закінченні поточного бюджетного року друкують списки всіх знятих з обліку платників податків і доводять їх до відома та використання у роботі до всіх структурних підрозділів органу державної податкової служби, а також виключають із загальної кількості знятих з обліку платників податків.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.