Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Зміна відомостей про платника податків »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи можлива перереєстрація ЮО у зв’язку зі зміною організаційно-правової форми (перетворенням) без припинення?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: При цьому, слід зазначити, що відповідно до ст. 26 Закону України від 7 грудня 2000 року №2121-III "Про банки і банківську діяльність" із змінами і доповненнями реорганізація банку може здійснюватися шляхом злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення. У разі реорганізації банку шляхом перетворення до таких правовідносин не застосовуються норми законодавства щодо припинення юридичної особи. Під час проведення реорганізації банку шляхом перетворення кредитори не мають права вимагати від банку припинення чи дострокового виконання зобов'язання. Окрім того, ст. 5 Закону України від 17 вересня 2008 року №514-VI "Про акціонерні товариства" (далі – Закон №514) визначено, що акціонерні товариства за типом поділяються на публічні акціонерні товариства та приватні акціонерні товариства. Зміна типу товариства з приватного на публічне або з публічного на приватне не є його перетворенням. Відповідно до п. 7 розділу XVII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону №541 акціонерні товариства звільняються від сплати реєстраційного збору під час реєстрації змін до статуту товариства або статуту в новій редакції у зв'язку з приведенням його у відповідність із цим Законом. Відповідно до ст. 3 Закону №514 повне найменування акціонерного товариства українською мовою повинне містити назву його типу (публічне чи приватне) і організаційно-правової форми (акціонерне товариство). Тобто, зміна типу товариства не передбачає створення нових організаційно-правових форм. Так, для всіх приватних та публічних акціонерних товариств при вчиненні реєстраційних дій слід використовувати код 230 "Акціонерне товариство" чинної Класифікації організаційно-правових форм господарювання, затвердженої наказом Державного комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28.05.04 №97. Таким чином, чинне законодавство передбачає можливість перереєстрації юридичної особи у зв’язку із перетворенням без припинення.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.