Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Зміна відомостей про платника податків »

Діє до 01.01.2011 Який порядок виключення платника податків із категорії великих платників податків та який порядок переведення такого платника податків до органу ДПС за новим місцем обліку?

Надрукувати документ
25.08.2011

Порядок переведення платника податків до органу ДПС за новим місцем обліку у разі виключення його із категорії великих платників податків визначено Порядком обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженим наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями (далі – Порядок №80). Згідно із п. 4.25 Порядку №80 узяття на облік платника податків за новим місцем обліку здійснюється органом ДПС протягом двох робочих днів після прийняття рішення про виключення такого платника податків з категорії великих або про зміну місця його обліку у випадках, передбачених пп. 3.5.1 та пп. 3.5.2 п. 3.5 цього Порядку. До органу ДПС за новим місцем обліку платника податків орган ДПС, у якому платник податків перебував на обліку, передає протягом одного робочого дня після прийняття відповідного рішення про виключення його з категорії великих платників або про зміну місця обліку платника податків документи, передбачені п. 8.11 цього Порядку. П. 4.26 Порядку №80 визначено, що перелік взятих на облік платників податків, що виключені з категорії великих або стосовно яких змінилося місце їх обліку, не пізніше наступного дня після взяття їх на облік передається до підрозділів з питань оподаткування юридичних осіб (фізичних осіб) для подальшого контролю за поданням ними податкових декларацій, розрахунків, звітів та сплатою податків, зборів (обов'язкових платежів). Відповідно до п. 8.11 Порядку №80 зняття з обліку платника податків у разі виключення його з категорії великих або прийняття рішення про зміну місця обліку у випадках, передбачених пп. 3.5.1 п. 3.5 цього Порядку, здійснюється у такому порядку. Орган ДПС, з якого переводиться платник податків, передає до органу ДПС за новим місцем обліку платника податків такі документи: роздруковану облікову картку платника податків (повні реєстраційні відомості) з районного рівня Єдиного банку даних юридичних осіб чи Реєстру фізичних осіб, дані про контрольно-перевірочну роботу в електронному вигляді; облікову справу платника податків (реєстраційну та звітну частини) разом з оригіналом повідомлення за ф. №15-ОПП; особові картки платника податків за поточний рік в електронному вигляді; довідку про стан розрахунків платника з бюджетом за станом на дату зняття його з обліку; копію акта останньої документальної перевірки платника податків; електронні копії податкових декларацій, розрахунків, звітів платника податків за три звітні роки, включаючи поточний. Крім цього, орган ДПС за попереднім місцем обліку платника податків надсилає другий примірник повідомлення за ф. №15-ОПП до платника податків, виключеного з категорії великих або стосовно якого змінено місце його обліку. Копії повідомлення за ф. №15-ОПП надсилаються до фінансових установ, у яких відкриті рахунки зазначеного платника податків.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.