Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Зміна відомостей про платника податків »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно звернення, що подається ЮО до органу ДПС для отримання нової довідки за ф. №4-ОПП при заміні облікових даних, засвідчувати печаткою?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до р. 7 Порядку обліку платників податків, зборів (обов`язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80 із змінами та доповненнями (далі – Порядок №80) органи державної податкової служби проводять внесення змін і доповнень до районного рівня Єдиного банку даних про платників податків юридичних осіб та Реєстру фізичних осіб на підставі: інформації органів державної реєстрації; документально підтвердженої інформації установ банків про відкриття (закриття) банківських рахунків та електронних реєстрів з установ банків; документально підтвердженої інформації, що надається платниками податків. У разі внесення змін у дані, що вказуються у довідці про взяття на облік платника податків за ф. №4-ОПП (назва, місцезнаходження платника податків чи органу державної податкової служби, в якому платник податків перебуває на обліку, зміна керівництва тощо), видається нова довідка про взяття на облік платника податків за ф. №4-ОПП замість старої. Для отримання нової довідки платник податків подає до органу державної податкової служби звернення із зазначенням причин заміни та доданою до нього старою довідкою. Вказане звернення складається платником податку у довільній формі та засвідчується підписом керівництва та печаткою. При цьому, відповідно до ст. 34, ст. 36, ст. 78 Закону України від 2 вересня 1993 року №3425-XII "Про нотаріат" із змінами та доповненнями (далі – Закон №3425) державними нотаріальними конторами, приватним нотаріусом вчиняються такі нотаріальні дії, як зокрема, засвідчення справжності підпису на документах. Зазначене не посвідчує факти, викладені у документі, а лише підтверджує, що підпис зроблено певною особою. Тобто, якщо у підприємства відсутня печатка та разом із зверненням із зазначенням причин заміни облікових даних таке підприємство не надає пояснень щодо тимчасової відсутності печатки, то підпис керівництва на зверненні повинен бути засвідчений нотаріально. Орган державної податкової служби протягом двох робочих днів після такого звернення перевіряє інформацію про внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру або виконання вимог п. 7.10 р. 7 Порядку №80 та видає нову довідку.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.