Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Облік суб’єкта господарювання як платника окремих податків »

Діє до 01.01.2011 І Чи продовжується термін перебування на обліку головного підприємства як платника окремих податків за попереднім місцезнаходженням відокремленого підрозділу в разі зміни його місцезнаходження, що пов’язана із зміною адміністративного ра

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: Ст. 35 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" визначено, що у разі зміни місцезнаходження юридичною особою та місця проживання фізичною особою - підприємцем сплата визначених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду. Оскільки відокремлені підрозділи не є юридичними особами, то у разі зміни місцезнаходження відокремленого підрозділу юридичної особи, яка пов’язана зі зміною адміністративного району, орган ДПС провадить процедури переведення такого відокремленого підрозділу на обслуговування з одного органу ДПС до іншого. Виходячи з того, що платник податків – юридична особа зараховується органами ДПС до категорії платників окремих податків, зокрема, за місцезнаходженням його відокремлених підрозділів, то у разі зміни місцезнаходження такого відокремленого підрозділу та за умови своєчасності і повноти сплати податків на відповідній території до Державного бюджету України та місцевого бюджету відбувається зарахування платника податку – юридичної особи до категорії платників окремих податків за новим місцезнаходженням відокремленого підрозділу та виключення з категорії платників окремих податків за його попереднім місцезнаходженням. (продовження жив. ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.