Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Облік суб’єкта господарювання як платника окремих податків »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи продовжується термін перебування на обліку головного підприємства як платника окремих податків за попереднім місцезнаходженням відокремленого підрозділу в разі зміни його місцезнаходження, що пов’язана із зміною адміністративного р

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: У разі зміни місцезнаходження (місця проживання) платника, пов'язаної зі зміною адміністративного району, провадяться процедури переведення на обслуговування платника податків з одного органу ДПС до іншого (взяття на облік/зняття з обліку) відповідно до п. 8.8 р. 8 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями (далі – Порядок №80). Згідно з пп. 8.8.4 п. 8.8 р. 8 Порядку №80 в органі ДПС за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) термін перебування платника податків на обліку повинен бути продовжений, зокрема, до закінчення поточного бюджетного року, якщо Законом України про Державний бюджет України на поточний рік передбачено, що при зміні місцезнаходження (місця проживання) сплата визначених законодавством України податків та платежів після перереєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного року. Ст. 35 Закону України від 27 квітня 2010 №2154-VІ "Про Державний бюджет України на 2010 рік" із змінами та доповненнями визначено, що у разі зміни місцезнаходження юридичною особою та місця проживання фізичною особою - підприємцем сплата визначених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів) після реєстрації здійснюється за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду. Оскільки відповідно до Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року №435-IV із змінами та доповненнями та Закону України від 15 травня 2003 року №755-ІV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" із змінами та доповненнями відокремлені підрозділи не є юридичними особами, то у разі зміни місцезнаходження відокремленого підрозділу юридичної особи, яка пов’язана зі зміною адміністративного району, орган ДПС провадить процедури переведення такого відокремленого підрозділу на обслуговування з одного органу ДПС до іншого. Відповідно до р. 9 Порядку №80 платник податків зараховується органами ДПС до категорії платників окремих податків за місцезнаходженням його підрозділів, земельних ділянок, родовищ корисних копалин, джерел забруднення навколишнього природного середовища, об'єктів рухомого або нерухомого майна, транспортних засобів, гастрольних заходів тощо, розташованих на територіях інших територіальних громад, ніж платник податків. При цьому, згідно із п. 7.11 р. 7 Порядку №80 при надходженні (наявності) відповідних підтвердних документів або по закінченні бюджетного року платники окремих податків, у яких відсутні об'єкти, ліквідовані (закриті, реорганізовані) підрозділи, у зв'язку з чим такий платник податків був зарахований до категорії платників окремих податків, за умови своєчасності і повноти сплати податків на відповідній території до Державного бюджету України та місцевого бюджету, на підставі службових документів відповідних галузевих підрозділів податкового органу виключаються з категорії платників окремих податків відповідного органу ДПС, про що вносяться відомості до Єдиного банку даних юридичних осіб або Реєстру фізичних осіб. Виходячи з того, що платник податків – юридична особа зараховується органами ДПС до категорії платників окремих податків, зокрема, за місцезнаходженням його відокремлених підрозділів, то у разі зміни місцезнаходження такого відокремленого підрозділу та за умови своєчасності і повноти сплати податків на відповідній території до Державного бюджету України та місцевого бюджету відбувається зарахування платника податку – юридичної особи до категорії платників окремих податків за новим місцезнаходженням відокремленого підрозділу та виключення з категорії платників окремих податків за його попереднім місцезнаходженням.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.