Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок зняття з обліку платників податків »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право для зняття з обліку платника податку до органів ДПС подати документи довірена особа такого платника?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див І) Повна: Відповідно до п. 8.9 р. 8 Порядку зняття з обліку фізичної особи - підприємця як платника податків здійснюється в порядку, відповідному для платників податків - юридичних осіб. Особливістю є лише те, що фізична особа після прийняття рішення про внесення до Єдиного державного реєстру запису щодо прийняття рішення про припинення підприємницької діяльності подає до органу державної податкової служби, у якому вона зареєстрована як платник податків, такі документи: - заяву про припинення платника податків за ф. №8-ОПП; - оригінали документів, що видаються органами державної податкової служби платнику податків (свідоцтва, патенти, довідки за ф. №4-ОПП, інші довідки тощо) і підлягають поверненню до органу державної податкової служби, а також завірені органом державної податкової служби копії цих документів, якщо такі видавались та підлягають поверненню до органу державної податкової служби. Платники податків, для яких законом визначені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру подають заяву за ф. №8-ОПП у 3-денний строк після прийняття рішення про припинення. Оскільки Порядок не містить вимог щодо обов’язкового подання документів для зняття з обліку платника податку саме головою комісії з припинення платника податку або відповідальною особою за проведення процедур припинення, або безпосередньо платником, то такі документи до органів державної податкової служби можуть бути подані довіреною особою платника податків. При цьому, зазначені документи повинні бути підписані виключно або головою комісії з припинення (ліквідаційної комісії), або ліквідатором, або платником податків (фізичною особою), або іншою особою, яку за даними Єдиного державного реєстру (згідно з рішенням про припинення) призначено відповідальною за проведення процедур припинення платника податків та скріплені печаткою (для фізичних осіб - за наявності).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.