Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок зняття з обліку платників податків »

Діє до 01.01.2011 Який порядок зняття з обліку відокремленого підрозділу ЮО, що перебуває на обліку в іншому органі ДПС, ніж платник податків?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно зі ст. 4 Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" зі змінами та доповненнями (далі - Закон № 755) відокремлені підрозділи юридичної особи не підлягають державній реєстрації. Відомості про відокремлені підрозділи юридичної особи залучаються до її реєстраційної справи та включаються до Єдиного державного реєстру (п.1 ст. 28 Закону №755). Порядок зняття з обліку платників податків, у тому числі відокремлених підрозділів юридичних осіб, визначений Порядком обліку платників податків, зборів (обов`язкових платежів), затвердженим наказом ДПА України від 19.02.98 № 80 із змінами та доповненнями. У 3-денний строк після прийняття рішення про закриття відокремленого підрозділу до органу державної податкової служби, в якому платник податків перебуває на обліку, надаються такі документи: заява за ф. №8-ОПП, оригінал довідки за формою № 4 ОПП, рішення про закриття відокремленого підрозділу та копія розпорядчого документа про утворення ліквідаційної комісії. Якщо платником податків подавалась заява за ф. №8-ОПП, після проведеної перевірки відокремленого підрозділу та спливу законодавчо встановлених строків сплати узгоджених податкових зобов'язань такого відокремленого підрозділу у разі встановлення факту відсутності заборгованості у такого відокремленого підрозділу перед Державним бюджетом України та місцевими бюджетами з податків, зборів (обов'язкових платежів), які контролюються органами державної податкової служби, платнику податків може бути видана довідка про зняття з обліку платника податків за ф. №12-ОПП за умови виконання таких вимог: наявності повідомлень від фінансових установ про закриття всіх рахунків такого відокремленого підрозділу; повернення до органу державної податкової служби оригіналів документів, що видані відокремленому підрозділу (свідоцтва, патенти, довідки за ф. №4-ОПП, інші довідки тощо) і підлягають поверненню відповідно до законодавства, а також засвідчених копій цих документів, якщо такі видавались та підлягають поверненню до органу державної податкової служби; надання до органу державної податкової служби копії передавального акта, складеного комісією з припинення (ліквідаційною комісією, ліквідатором) платника податків. Довідки за ф. №22-ОПП та довідки за ф. №12-ОПП є дійсними протягом двох місяців від дня їх реєстрації в органі державної податкової служби. У разі закриття відокремленого підрозділу - платника податків другий примірник довідки за ф. №12-ОПП або за ф. №22-ОПП надсилається до органу державної податкової служби, де перебуває на обліку юридична особа. У разі надходження до органу державної податкової служби за місцезнаходженням юридичної особи відомостей із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про закриття відокремленого підрозділу юридичної особи такий орган державної податкової служби направляє повідомлення за ф. №17-ОПП та зазначені відомості до органу державної податкової служби за місцезнаходженням відокремленого підрозділу. Зняття з обліку в органі державної податкової служби відокремленого підрозділу як платника податків здійснюється у разі внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або до ЄДРПОУ записів про припинення відповідної юридичної особи або закриття такого відокремленого підрозділу.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.