Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок зняття з обліку платників податків »

Діє до 22.03.2010 Чи проводиться органом ДПС документальна перевірка СПД-учасників договору про спільну діяльність при його знятті з обліку?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 8.15 розділу 8 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 № 80, із змінами та доповненнями зняття з податкового обліку угод про розподіл продукції та договорів про спільну діяльність здійснюється після їх припинення, розірвання, закінчення їх строку чи після досягнення мети, для якої вони були укладені, визнання їх недійсними у судовому порядку. Питання організації роботи з питань зняття з обліку платників податків регулюється Порядком взаємодії між структурними підрозділами органів державної податкової служби з питань реєстрації та обліку платників податків, який затверджений наказом ДПА України від 28.02.07 №110 (далі – Порядок). Відповідно до пп. 6.1.24 п. 6,1 розділу 6 Порядку його дія поширюється і на відокремлені підрозділи юридичної особи та договори про спільну діяльність у разі прийняття юридичною особою рішення про їх закриття. Згідно з пп. 6.1.2 Порядку, щодо платників податків, для яких законом визначені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до ЄДР, підставою для початку проведення підрозділами (органами) ДПС відповідних заходів у зв'язку з їх припиненням є одержання від таких платників податків заяви за ф. N 8-ОПП, до якої додані документи, визначені підпунктами 8.1.1, 8.1.2 пункту 8.1 розділу 8 Порядку обліку. При цьому, пп. 6.1.7 зазначає, що протягом місяця після одержання документа, що надійшов до органу ДПС першим (заяви за ф. N 8-ОПП або відомостей про прийняття рішення про припинення), підрозділи податкового аудиту (оподаткування фізичних осіб) призначають та розпочинають позапланову виїзну перевірку платника податків. Отже, при припиненні, розірванні, закінченні строку дії договорів про спільну діяльність (чи після досягнення мети, для якої вони були укладені, визнання їх недійсними у судовому порядку) нормативно-правовими актами ДПА України передбачено проведення позапланової перевірки особи, яка уповноважена іншими сторонами згідно з умовами договору про спільну діяльність вести облік результатів спільної діяльності з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства при виконанні договору.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.