Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок зняття з обліку платників податків »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно знімати з обліку як платника податку безбалансове відділення банку?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.8.4 р. 8 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.98 за №172/2612, із змінами та доповненнями (далі – Порядок №80) підставою для зняття з обліку в органі державної податкової служби установи банку є отримані відомості з Єдиного державного реєстру або документи, які свідчать про внесення до Державного реєстру банків запису про закриття чи ліквідацію такої установи або копія затвердженого Комісією Національного банку України при територіальному управлінні ліквідаційного балансу філії банку та/або Комісією Національного банку України ліквідаційного балансу ліквідованого банку. Відповідно до п. 8.15 Порядку відокремлені підрозділи, розміщені на території тієї самої територіальної громади, що й юридична особа, можуть бути зняті з обліку в порядку, визначеному пунктами 8.1 - 8.8 Порядку, за відсутності рахунків у фінансових установах, відкритих через такі підрозділи, та в разі реорганізації відокремленого підрозділу в такий підрозділ, який не має обов'язків чи повноважень щодо: нараховування, утримання або сплати (перерахування) до бюджету жодного податку, збору, обов'язкового платежу від свого імені чи від імені іншого платника податків; складання та подання податкової звітності податковим органам; укладання трудових договорів (контрактів) з найманими особами, нараховування або сплати їм заробітної плати; ведення окремого балансу, бухгалтерського чи податкового обліку; відкриття рахунків у фінансових установах. До заяви про зняття з обліку повинна бути додана завірена копія рішення юридичної особи про таку реорганізацію відокремленого підрозділу. Зняття з обліку як платників податків відокремлених підрозділів юридичної особи (у т.ч. безбалансових відділень банків) здійснюється у разі їх закриття на підставі рішення юридичної особи про закриття відокремленого підрозділу, внесення до Єдиного державного реєстру або до Державного реєстру банків запису про закриття відокремленого підрозділу банку або згідно з пунктом 8.15 Порядку обліку для підрозділів, що розміщені на території тієї територіальної громади, що і юридична особа.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.