Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок зняття з обліку платників податків »

Діє до 16.06.2010 ІІ Яка перевірка призначається при ліквідації ФОП і ua0яка її тривалість?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 16.06.2010 Відповідно до пп. 6.1.7 п. 6.1 р. 6 Порядку взаємодії між структурними підрозділами органів державної податкової служби з питань реєстрації та обліку платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 28.02.07 №110, протягом місяця після одержання документа, що надійшов до органу ДПС першим (заяви за ф. №8-ОПП або відомостей про прийняття рішення про припинення), підрозділи податкового аудиту (оподаткування фізичних осіб) призначають та розпочинають позапланову виїзну перевірку платника податків. Згідно з п. 1.6 р. 1 Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби України при організації та проведенні перевірок платників податків, затверджених наказом ДПА України від 27.05.08 №355, із змінами та доповненнями, позаплановою виїзною перевіркою вважається перевірка, яка не передбачена в планах роботи органу ДПС і проводиться за наявності обставин, визначених у ст. 11 Закону України від 4 грудня 1990 року №509-ХІІ "Про державну податкову службу в Україні" із змінами та доповненнями (далі – Закон №509) та інших законах України, за рішенням керівника органу ДПС, яке оформляється відповідним наказом. Відповідно до ст. 11? Закону №509, тривалість позапланової виїзної перевірки не повинна перевищувати 10 робочих днів, а щодо суб'єктів малого підприємництва – 5 робочих днів. Подовження термінів проведення позапланової виїзної перевірки можливе на термін не більш як 5 робочих днів, а стосовно суб'єктів малого підприємництва - 2 робочих дні. Відповідно до ст. 1 Закону України від 19 жовтня 2000 року №2063-III "Про державну підтримку малого підприємництва" із змінами та доповненнями фізичні особи, зареєстровані у встановленому законом порядку як суб'єкти підприємницької діяльності є суб'єктами малого підприємництва. Таким чином, у зв’язку з проведенням ліквідації фізичної особи – підприємця органами ДПС призначається позапланова перевірка, яку відповідні підрозділи розпочинають протягом місяця після одержання визначених документів. Тривалість позапланової виїзної перевірки фізичної особи - підприємця не повинна перевищувати 5 робочих днів та подовження термінів проведення позапланової виїзної перевірки можливе на термін не більш як 2 робочих дні.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.