Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок зняття з обліку платників податків »

Діє до 01.01.2011 Яка перевірка призначається при ліквідації ФОП і яка її тривалість?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 8.9 р. 8 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами та доповненнями (далі – Порядок), зняття з обліку фізичної особи - підприємця як платника податків здійснюється в порядку, відповідному для платників податків - юридичних осіб. На фізичних осіб - підприємців поширюється дія п. 8.1 – п. 8.8 р. 8 Порядку. На підставі п. 8.2 р. 8 Порядку у зв’язку з проведенням ліквідації фізичної особи – підприємця органом ДПС приймається рішення про проведення позапланової виїзної перевірки платника податків, який перебуває на обліку в такому органі, у разі одержання хоча б одного з таких документів: відомостей державного реєстратора про внесення до Єдиного державного реєстру запису про прийняття рішення про припинення підприємницької діяльності; заяви за ф. № 8-ОПП від платника податків; судових рішень або відомостей з Єдиного державного реєстру, іншої інформації щодо прийняття судом рішень про порушення провадження у справі про банкрутство чи визнання банкрутом платника податків, порушення справи або прийняття рішення судом про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, визнання недійсною державної реєстрації платника податків. Призначається перевірка, яку відповідні підрозділи розпочинають протягом місяця після одержання того документа, що надійшов до органу державної податкової служби першим. Відповідно до ст. 11? Закону України від 4 грудня 1990 року №509-ХІІ "Про державну податкову службу в Україні" із змінами та доповненнями тривалість позапланової виїзної перевірки не повинна перевищувати 15 робочих днів, а щодо суб'єктів малого підприємництва - 10 робочих днів. Подовження термінів проведення позапланової виїзної перевірки можливе на термін не більш як 10 робочих днів. Відповідно до ст. 1 Закону України від 19 жовтня 2000 року №2063-III "Про державну підтримку малого підприємництва" із змінами та доповненнями фізичні особи, зареєстровані у встановленому законом порядку як суб'єкти підприємницької діяльності є суб'єктами малого підприємництва. Таким чином, у зв’язку з проведенням ліквідації фізичної особи – підприємця органами ДПС призначається позапланова перевірка, яку відповідні підрозділи розпочинають протягом місяця після одержання відповідних документів. Тривалість позапланової виїзної перевірки фізичної особи - підприємця не повинна перевищувати 10 робочих днів та подовження термінів проведення позапланової виїзної перевірки можливе на термін не більш як 10 робочих дні.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.