Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Надання повідомлень фінансовими установами про відкриття/закриття рахунків до органів державної податкової служби »

Діє до 01.01.2011 Який порядок надання органами ДПС фінансовим установам інформації про прийняття або неприйняття Повідомлення про відкриття/закриття рахунку Платника податків у фінансовій установі?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.9 Порядку подання фінансовими установами органам державної податкової служби повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків і зборів (обов'язкових платежів) та заповнення розрахункових документів у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету або повернення платежів з бюджету, затвердженого наказом ДПА України від 01.07.02 №301 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.09.02 за №735/7023, із змінами та доповненнями (далі – Порядок №301), орган державної податкової служби протягом трьох робочих днів з дня отримання електронного Повідомлення надсилає в електронному вигляді засобами електронної пошти НБУ з використанням засобів захисту інформації НБУ до фінансової установи файл-відповідь щодо взяття рахунку на облік, структура якого визначається згідно із додатком 1 до Порядку № 301. У разі надходження від фінансової установи Повідомлення у паперовому вигляді (згідно із додатком 2 до Порядку № 301), орган державної податкової служби протягом трьох робочих днів з дня отримання Повідомлення надсилає до фінансової установи, в якій відкрито рахунок Платнику податків, корінець Повідомлення з відміткою про взяття рахунку на облік. Додатками 1 та 3 до Порядку №301 визначено структуру файлів типів F, K та R для електронного обміну інформацією між фінансовими установами та органами державної податкової служби, а також файлів-квитанцій типів I та S з інформацією щодо прийняття або неприйняття вищезазначених файлів. Відповідно до пункту 2 додатка 3 до Порядку №301 файли F з інформацією про відкриття/закриття рахунків платників податків надсилаються фінансовою установою до ДПА за місцем розташування цієї фінансової установи. Пунктом 3 розділу ІІІ додатку 1 до Порядку №301 визначено, що файли R формуються ДПА як результат обробки інформаційних рядків про відкриття рахунку файлів підтипу F, отриманих від фінансових установ. Файли R надсилаються до фінансових установ з інформацією щодо взяття на облік рахунків платників податків. Відповідно до пункту 2 додатка 3 до Порядку №301 файли R надсилаються ДПА в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі відповідним фінансовим установам як відповідь на файли F. Для надання фінансовим установам інформації про прийняття або неприйняття відповідного файлу ДПА формують файли-квитанції типу I для кожного файлу типу F. Фінансові установи для надання ДПА інформації про прийняття або неприйняття файлу R формують файли-квитанції типу S для кожного файлу типу R. Найменування файлів F та файлів R повинні бути унікальними. У разі отримання ДПА або фінансовою установою файлу з іменем, яке було в раніше отриманого файлу, такий файл не приймається. У цьому разі формується файл-квитанція з кодом помилки 2102. Файл-квитанція підтверджує успішне прийняття файлу в ДПА або фінансовій установі у тому і тільки в тому разі, якщо інформаційні рядки у файлі I або, відповідно, у файлі S відсутні та код помилки за файлом, що квитується, дорівнює 0000.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.