Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Надання повідомлень фінансовими установами про відкриття/закриття рахунків до органів державної податкової служби »

Діє до 01.01.2011 Що є підставою для відмови в узятті на облік органом ДПС рахунку, який відкрито платником податків?

Надрукувати документ
25.08.2011

Підстави для відмови в узятті органом державної податкової служби рахунку на облік визначені п. 11 Порядку подання фінансовими установами органам державної податкової служби повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків і зборів (обов'язкових платежів) та заповнення розрахункових документів у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету або повернення платежів з бюджету, затвердженого наказом ДПА України від 01.07.02 №301 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.09.02 за №735/7023 (далі – Порядок №301), та п. 9 Порядку подання податковим органам Повідомлення про відкриття (закриття) рахунків в фінансових установах, затвердженого наказом ДПА України від 01.08.01 №306 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.10.01 за №923/6114 (далі – Порядок №306). Відповідно до Порядку №301 підставою для відмови в узятті органом державної податкової служби рахунку на облік є: відсутність Платника податків на обліку в органі державної податкової служби; наявність у Єдиному державному реєстрі запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця; наявність у Єдиному державному реєстрі запису про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням або запису про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу; наявність в Єдиному банку даних про платників податків – юридичних осіб або Реєстрі фізичних осіб – платників податків підприємців інформації про відкриття такого рахунку іншому платнику податків або зазначеному платнику податків, але з іншою датою операції; наявність в Єдиному банку даних про платників податків – юридичних осіб або Реєстрі фізичних осіб – платників податків підприємців інформації про такий рахунок, яка збігається з реквізитами, що надійшли від фінансової установи в Повідомленні про відкриття рахунку; наявність в Єдиному банку даних про платників податків – юридичних осіб або Реєстрі фізичних осіб – платників податків підприємців інформації про видачу Платнику податків, щодо якого надійшла інформація про відкриття рахунку, довідки про відсутність заборгованості по податках, зборах (обов'язкових платежах) за ф.№22-ОПП, яка видається Платнику податків за умови закриття всіх рахунків для закінчення процедури державної реєстрації припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця; наявність судового рішення щодо заборони взяття рахунків на облік в органах державної податкової служби; наявність в Єдиному банку даних про платників податків – юридичних осіб або Реєстрі фізичних осіб – платників податків підприємців інформації про закриття такого рахунку (крім рахунків, які відкриваються в органах Державного казначейства України). Відповідно до п. 9 Порядку №306 підставою для відмови в узятті рахунку на податковий облік може бути невідповідність інформації, поданої Платником у Повідомленні, відомостям з Єдиного банку даних про платників податків.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.