Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Надання повідомлень фінансовими установами про відкриття/закриття рахунків до органів державної податкової служби »

Діє до 01.01.2011 І Чи потрібно небанківській фінансовій установі повідомляти орган ДПС про відкриття рахунків для здійснення розрахунків за угодами щодо цінних паперів відповідно до правил внутрішньодержавної небанківської платіжної системи "Розрахункова

Надрукувати документ
25.08.2011

Питання, пов'язані з діяльністю внутрішньодержавних платіжних систем, регулюються Положенням про діяльність в Україні внутрішньодержавних і міжнародних платіжних систем, яке затверджено постановою Національного банку України від 25.09.07 №348 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15.10.07 за №1173/14440, із змінами та доповненнями (далі – Положення №348). Положення №348, зокрема, визначає порядок: узгодження з Національним банком правил внутрішньодержавних і міжнародних платіжних систем, платіжними організаціями яких є резиденти, у тому числі систем переказу коштів без відкриття рахунку, внутрішньобанківських платіжних систем, систем міжбанківських розрахунків, систем, у яких ініціювання переказу коштів здійснюється з використанням спеціального платіжного засобу; реєстрації та надання дозволу внутрішньодержавним небанківським платіжним системам на здійснення діяльності, пов'язаної з переказом коштів. Відповідно до п. 3 Положення №348 членом/учасником внутрішньодержавної небанківської платіжної системи можуть бути банк, що має банківську ліцензію Національного банку, небанківська фінансова установа, яка має ліцензію спеціального уповноваженого органу виконавчої влади у сфері регулювання ринків фінансових послуг на здійснення переказу коштів, а також національний оператор поштового зв'язку, та які уклали договір з платіжною організацією відповідної платіжної системи. І тоді, згідно із п. 7.2 ст. 7 Закону України від 5 квітня 2001 року №2346-III "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" із змінами та доповненнями установа - член платіжної системи може відкривати рахунки членам та учасникам платіжної системи відповідно до правил цієї платіжної системи, погоджених з Національним банком України. (продовження див. ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.