Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Надання повідомлень фінансовими установами про відкриття/закриття рахунків до органів державної податкової служби »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи потрібно небанківській фінансовій установі повідомляти орган ДПС про відкриття рахунків для здійснення розрахунків за угодами щодо цінних паперів відповідно до правил внутрішньодержавної небанківської платіжної системи "Розрахунков

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Щодо банківських операцій, які мають право здійснювати небанківські фінансові установи, то слід зазначити, що відповідно до п. 2.1 Положення про порядок видачі ліцензії на здійснення окремих банківських операцій небанківським фінансовим установам, затвердженого постановою Національного банку України від 16.08.01 №344 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.09.01 за №778/5969, із змінами та доповненнями (далі – Положення №344), Національний банк видає небанківським фінансовим установам ліцензії на відкриття та ведення поточних рахунків клієнтів, у тому числі переказ грошових коштів з цих рахунків за допомогою платіжних інструментів та зарахування коштів на них через банківські установи. Національний банк видає небанківській фінансовій установі ліцензію на здійснення окремих банківських операцій у разі дотримання нею обов'язкових умов, що визначені в п. 3 Положення №344. Таким чином, якщо небанківська фінансова установа має дозвіл Національного банку України на здійснення розрахунків за угодами щодо цінних паперів відповідно до правил внутрішньодержавної небанківської платіжної системи "Розрахункова фондова система" та не має окремої ліцензії Національного банку України на надання послуг щодо відкриття та ведення поточних рахунків клієнтів-платників податків, то така установа не має підстав для застосування положень Порядку подання фінансовими установами органам державної податкової служби повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків і зборів (обов'язкових платежів) та заповнення розрахункових документів у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету або повернення платежів з бюджету, який затверджено наказом ДПА України від 01.07.02 №301 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.09.02 за №735/7023, із змінами в частині надання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.