Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Надання повідомлень фінансовими установами про відкриття/закриття рахунків до органів державної податкової служби »

Діє до 01.01.2011 За якою формою та в якому порядку органами ДПС надаються відомості органам праці та соціального захисту населення про доходи ФО, які звернулися за призначенням соціальної допомоги?

Надрукувати документ
25.08.2011

Порядок надання державними податковими інспекціями відомостей про доходи фізичних осіб, які звернулися за призначенням соціальної допомоги, затверджений наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Державної податкової адміністрації України від 13.04.2000 року №82/171 (у редакції наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Державної податкової адміністрації України від 20.06.08 №305/404) (далі – Порядок №82/171) установлює правила подання органами праці та соціального захисту населення запитів до державних податкових інспекцій за своїм місцезнаходженням про доходи фізичних осіб, які звернулися за призначенням соціальної допомоги (далі - запит), та надання відповідей на запити державними податковими інспекціями (далі - відповідь на запит). Пунктом 2.1 р. ІІ Порядку №82/171 запит подається органами праці та соціального захисту населення до державної податкової інспекції за своїм місцезнаходженням у вигляді файла даних за визначеною структурою на магнітних носіях разом з актом про передачу інформації. Згідно із п. 3.1 р. ІІІ Порядку №82/171 відповідь на запит органу праці та соціального захисту населення надається підрозділами державних податкових інспекцій, які займаються веденням Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів (далі - ДРФО), у вигляді файла даних на магнітних носіях за визначеною структурою разом з актом про передачу інформації у 15-денний термін за наявності у ДРФО інформації за той період, який перевіряється. Акт про передачу інформації підписується начальником державної податкової інспекції (або його заступником) та особою, відповідальною за підготовку відповіді на запит. Відповідно до п. 1.3 р. І Порядку №82/171 відповідь на запит містить відомості з ДРФО про доходи фізичних осіб у звітному кварталі та відомості щодо системи оподаткування, якщо фізична особа є підприємцем.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.