Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Надання повідомлень фінансовими установами про відкриття/закриття рахунків до органів державної податкової служби »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен перебувати на обліку в ОДПС кореспондентський рахунок банку-нерезидента, відкритий в уповноваженому банку України і чи потрібно повідомляти про його відкриття органи ДПС?

Надрукувати документ
25.08.2011

Статтею 5 Закону України від 25 червня 1991 року №1251-XII „Про систему оподаткування” із змінами та доповненнями визначено, що фінансові установи зобов'язані надіслати повідомлення про відкриття або закриття рахунку платника податків і зборів (обов'язкових платежів) - юридичної особи, у тому числі відкритого через його відокремлені підрозділи, чи самозайнятої фізичної особи до органу державної податкової служби, в якому обліковується платник податків, у триденний строк з дня відкриття/закриття рахунків (включаючи день відкриття/закриття). Відповідно до частини восьмої статті 5 зазначена норма поширюються на банки лише в разі відкриття ними власних кореспондентських рахунків. Відкриття кореспондентських рахунків банків резидентів та нерезидентів як в іноземній валюті, так і в гривнях здійснюється відповідно до постанови Правління Національного банку України від 26 березня 1998 року №118 „Про затвердження Положення про відкриття та функціонування в уповноважених банках України рахунків банків-кореспондентів в іноземній валюті та в гривнях”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10 квітня 1998 р. за №231/2671 (далі – постанова №118). Постанова №118 не містить вимог щодо повідомлення органів державної податкової служби про відкриття банком-нерезидентом кореспондентського рахунку в іноземній валюті та/або в гривнях. Враховуючи викладене, кореспондентські рахунки банку-нерезидента, відкриті в уповноваженому банку України, не підлягають взяттю на облік в органах державної податкової служби та повідомлення щодо їх відкриття до органу державної податкової служби не надаються.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.