Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок присвоєння ідентифікаційного номера та отримання картки фізичної особи – платника податків

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи можлива заміна ідентифікаційного номера, якщо після видачі Картки встановлені порушення чи неточності при формуванні ідентифікаційного номера, які не можна усунути?

25.08.2011

Якщо після видачі Картки встановлені порушення чи неточності при формуванні ідентифікаційного номера, які не можна усунути, можлива зміна ідентифікаційного номера.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи всім потрібно отримувати ідентифікаційні номери?

25.08.2011

Використання ідентифікаційних номерів не обов’язкове для громадян, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомили про це відповідні державні органи

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок присвоєння ідентифікаційних номерів?

25.08.2011

Відповідно до п.1.3 р.1 Положення про картку фізичної особи – платника податків, затвердженого наказом ДПА України від 27.01.98 №43 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.02.98 №124/2565, із змінами та доповненнями, присвоєння ідентифікаційних номерів здійснюється Державною податков...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можливо змінити ідентифікаційний номер ФО, якщо в номері присутні символи "6666"?

25.08.2011

ДПА України може замінити платнику податку за його письмовою заявою ідентифікаційний номер у якому присутні символи „6666” на новий.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає зміні ідентифікаційний номер якщо ФО змінила прізвище?

25.08.2011

При зміні прізвища фізичної особи її ідентифікаційний номер зміні не підлягає. У разі виникнення змін у реєстраційних даних, що містяться у Картці, фізична особа протягом місяця від дня виникнення таких змін зобов'язана повідомити про необхідність коригування реєстраційних даних про неї орган державної податкової служби за місцем свого постійного проживання, а особи, які не мають постійного місця проживання в Україні, за місцем отримання доходів або місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином підлягають виправленню реєстраційні дані про ФО, які зазначені з помилкою у Державному реєстрі ФО, а в картці ФО - платника податків зазначені вірно?

25.08.2011

У разі виявлення розбіжностей у даних прізвища фізичної особи або інших реєстраційних даних, які занесені до Державного реєстру, зміни до відповідних реєстраційних даних фізичної особи без зміни ідентифікаційного номера вносяться за умови подання фізичною особою повідомлення про необхідність коригування реєстраційних даних до органів державної податкової служби за місцем її постійного проживання.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягають заміні або скасуванню ідентифікаційні номери ФО резидентів (нерезидентів) у разі отримання ними іншого громадянства чи зміни громадянства?

25.08.2011

Ідентифікаційні номери, що надаються фізичним особам – резидентам (нерезидентам) зберігаються за ними протягом усього їх життя та у разі отримання такими особами іншого громадянства чи зміни громадянства не підлягають скасуванню та заміні, за винятком якщо після видачі Картки встановлені порушення чи неточності при формуванні ідентифікаційних номерів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має можливість ФО в органі ДПС отримати ідентифікаційний номер на особу, яка померла?

25.08.2011

Органи державної податкової служби не видають ідентифікаційні номери на особу, яка померла, оскільки індивідуальні ідентифікаційні номери зберігаються за фізичними особами протягом їх життя, а у разі смерті фізичної особи підлягають скасуванню на підставі відомостей відділів реєстрації актів громадянського стану виконавчих комітетів місцевих Рад народних депутатів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можна отримати дублікат Картки ФО - платника податків у разі втрати оригінала?

25.08.2011

Так, можна.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок видачі картки ФО – платника податків?

25.08.2011

Для отримання Картки громадянин України пред'являє паспорт громадянина України або паспортний документ, що містить необхідні для реєстрації у Державному реєстрі реквізити, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, місце народження та місце проживання (країна, область, район, населений пункт). Працівник органу державної податкової служби перед прийманням від громадянина облікової картки за ф. №1ДР повинен пересвідчитися, що в паспорті громадянина відсутня відмітка про наявність у нього права здійснювати платежі без ідентифікаційного номера або таку відмітку скасовано (анульовано). Присвоєння ідентифікаційного номера здійснюється Державною податковою адміністрацією України у двотижневий термін від дня подання облікової картки фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів (ф. №1ДР). Інформація про присвоєння номера направляється каналами електронної пошти до державного податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В якому податковому органі можливо ФО - резиденту, що тимчасово проживає не за основним місцем проживання, отримати Картку ФО – платника податків, про присвоєння їй ідентифікаційного номера або дублікат Картки?

25.08.2011

Платник податку для отримання Картки фізичної особи – платника податку або її дублікату повинен звернутися до органу державної податкової служби за місцем проживання, яке відповідає відомостям про місце проживання, що внесені до паспортного документа такої фізичної особи.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може отримати картку ФО - платника податків інша ФО, у виняткових ситуаціях (хвороба, відпустка, відрядження, перебування в іншому регіоні країни платника податків та ін.)?

25.08.2011

Так, може.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можна отримати картку ФО - платника податків замість нерезидента?

25.08.2011

Так, можна.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином підлягають виправленню реєстраційні дані про ФО, які зазначені з помилкою у Картці?

25.08.2011

У разі виникнення змін у реєстраційних даних, що містяться у Картці, фізична особа протягом місяця від дня виникнення таких змін зобов'язана повідомити про необхідність коригування реєстраційних даних про неї орган державної податкової служби за місцем свого постійного проживання, а особи, які не мають постійного місця проживання в Україні, за місцем отримання доходів або місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідна заміна ідентифікаційного номеру у разі, якщо працівник організації будь-якої форми власності стверджує про наявність помилки щодо статі ФО в ідентифікаційному номері, що зазначений у Картці ФО - платника податків?

25.08.2011

Фізична особа не може отримати новий ідентифікаційний номер, мотивуючи це помилкою при формування ідентифікаційного номера. Наданий фізичній особі номер не змінюється а у разі виникнення змін у даних фізичної особи, наприклад щодо прізвища, вносяться зміни до Державного реєстру та видається Картка на нове прізвище із тим же номером.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідна заміна ідентифікаційного номера, якщо після видачі Картки встановлені помилки чи виникли зміни у реєстраційних даних про особу?

25.08.2011

У разі виникнення змін та/або уточнень у реєстраційних даних фізична особа - платник податків протягом місяця від дня виникнення таких змін зобов'язана подати Повідомлення до органу державної податкової служби за місцем свого постійного проживання (у разі зміни місця проживання - до органу державної податкової служби за новим місцем проживання), а фізичні особи - платники податків, які не мають постійного місця проживання в Україні, - за місцем отримання доходів або місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно ФО – платнику податків отримувати Картку ФО – платника податків, якщо в довідці про присвоєння ідентифікаційного номера ФО не вказана дата внесення до державного реєстру?

25.08.2011

У разі відсутності дати занесення інформації до Державного реєстру у Довідці, фізична особа має звернутися до органу державної податкової служби за місцем свого постійного проживання, а особи, які не мають постійного місця проживання в Україні, за місцем отримання доходів або місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування, та отримати Картку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якою метою створено Державний реєстр ФО- платників податків?

25.08.2011

Згідно Закону України від 22 грудня 1994 року N 320/94-ВР "Про Державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів" із змінами та доповненнями (далі - Закон № 320), державною податковою адміністрацією України для забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, я...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок отримання ідентифікаційного номеру особі без громадянства, яка іммігрувала в Україну на постійне проживання?

25.08.2011

Особи без громадянства, які перебувають в Україні, зобов'язані мати паспортний документ, яким є документ, що посвідчує особу без громадянства, виданий уповноваженим органом іноземної держави або статутною організацією ООН, дає право виїзду за кордон і визнаний Україною. Особи без громадянства реєструються і отримують Картку в державних податкових адміністраціях в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі при поданні паспортного документа та засвідченого у встановленому законодавством порядку перекладу українською мовою паспортного документа. Особи, які мають нотаріально засвідчену довіреність на отримання Картки замість особи без громадянства, подають особистий паспорт громадянина України або паспортний документ, паспортний документ особи без громадянства або його ксерокопію (з чітким зображенням), у якому містяться такі дані: прізвище, ім'я, по батькові, місце народження, місце проживання, дата народження, а також нотаріально засвідчену довіреність на отримання Картки та засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад українською мовою паспортного документа особи без громадянства.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок присвоєння ідентифікаційних номерів особам, що відбувають покарання у підприємствах кримінально-виконавчої системи?

25.08.2011

Отримати Картку фізичної особи – платника податків замість громадянина, що відбуває покарання в установі кримінально-виконавчої системи, має право довірена особа. Для отримання Картки довірена особа подає до органу державної податкової служби за місцем перебування на обліку цієї установи особистий паспорт або паспортний документ, паспорт громадянина, на користь якого здійснюється видача Картки, або його паспортний документа чи ксерокопію цього паспорта або паспортного документа (з чітким зображенням) та нотаріально посвідчену довіреність на отримання Картки. До нотаріально посвідчених довіреностей прирівнюються довіреності осіб, які тримаються в установах виконання покарань чи слідчих ізоляторах, посвідчені начальниками таких установ чи слідчих ізоляторів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В яких інформаційних системах використання такого реквізиту як "ідентифікаційний номер" є обов’язковим?

25.08.2011

Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади до 1 січня 1998 року необхідно було внести реквізит "ідентифікаційний номер" до усіх форм первинних звітних та облікових документів, які містять інформацію про об'єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків і зборів (обов'язкових платежів), що контролюються державними податковими адміністраціями. Інформації щодо інформаційних систем інших міністерств і відомств, в яких використання такого реквізиту як "ідентифікаційний номер" є обов’язковим, в органах державної податкової служби не міститься.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які дії МВС України, ДПА України та ФО, яка звернулася за оформленням паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у разі виявлення недостовірності ідентифікаційного номера?

25.08.2011

Порядок взаємодії МВС України та ДПА України при перевірці достовірності ідентифікаційного номера фізичної особи, яка звернулася за оформленням паспорта громадянина України для виїзду за кордон, затверджений наказом МВС України, ДПА України від 19.06.03 №647/303.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В які терміни видається Картка фізичної особи – платника податків після коригування інформації, зазначеної в ній, та дубліката Картки фізичної особи – платника податків?

25.08.2011

Видача Картки фізичної особи – платника податків після коригування інформації, зазначеної в ній, та дубліката Картки здійснюється у двотижневий термін від дня подання відповідних документів фізичною особою.

Читати далі »