Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок присвоєння ідентифікаційного номера та отримання картки фізичної особи – платника податків »

Діє до 01.01.2011 Чи можливо змінити ідентифікаційний номер ФО, якщо в номері присутні символи "6666"?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 3 Закону України від 22 грудня 1994 року №320/94-ВР „Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов'язкових платежів” зі змінами та доповненнями до інформаційного фонду Державного реєстру включаються, зокрема, дані щодо індивідуальних ідентифікаційних номерів, що надаються фізичним особам-платникам податків та інших обов'язкових платежів і зберігаються за ними протягом усього їх життя. П. 1.3 р. 1 Положення про Картку фізичної особи – платника податків, яке затверджене наказом ДПА України від 27.01.98 №43 зі змінами та доповненнями (далі – Положення №43) визначено, що фізичній особі - платнику податків та інших обов'язкових платежів надається ідентифікаційний номер, який надсилається до органу державної податкової служби за місцем проживання фізичної особи, а особам, які не мають постійного місця проживання, - за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням об'єкта оподаткування. Про реєстрацію фізичної особи у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів видається картка фізичної особи - платника податків. Зміна ідентифікаційного номера можлива, у випадку якщо після видачі Картки встановлені порушення чи неточності при формуванні ідентифікаційного номера, які не можна усунути (п. 2.12 р. 2 Положення). При цьому громадянин отримує Картку, що відповідає вірному (переприсвоєному) ідентифікаційному номеру, та одночасно з Карткою - довідку про зміну ідентифікаційного номера на паперовому носії. Проте, відповідно до інформації наданої листом ДПА України від 02.07.98 №7160/11/29-0104 у випадку, коли в ідентифікаційному номері присутні символи "666" в реєстраційній частині номера (правих п'яти розрядах ідентифікаційного номера), за письмовою заявою власника такого номера ДПА України може замінити його на інший. Виходячи із вищевикладеного, ДПА України може замінити платнику податку за його письмовою заявою ідентифікаційний номер у якому присутні символи „6666” на новий.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.