Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок присвоєння ідентифікаційного номера та отримання картки фізичної особи – платника податків »

Діє до 01.01.2011 Яким чином підлягають виправленню реєстраційні дані про ФО, які зазначені з помилкою у Державному реєстрі ФО, а в картці ФО - платника податків зазначені вірно?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до р. 8 Положення про картку фізичної особи - платника податків, затвердженого наказом ДПА України від 27.01.98 №43 із змінами та доповненнями (далі – Положення) інформація щодо реєстраційних даних про фізичну особу коригується у разі, якщо в установленому законодавством порядку змінилися дані, що містяться у Картці. У разі виникнення змін у реєстраційних даних, що містяться у Картці, фізична особа протягом місяця від дня виникнення таких змін зобов'язана повідомити про необхідність коригування реєстраційних даних про неї орган державної податкової служби за місцем свого постійного проживання, а особи, які не мають постійного місця проживання в Україні, за місцем отримання доходів або місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування. Видача Карток після коригування інформації здійснюється відповідно до цього Положення. Так, згідно із п. 2.11 р. 2 Положення при видачі Картки працівник органів державної податкової служби: пересвідчується в особі громадянина, який отримує Картку; звіряє інформацію Державного реєстру фізичних осіб з паспортними даними фізичної особи, якій присвоєно ідентифікаційний номер; у разі виявлення розбіжностей у даних прізвища, ім'я, по батькові або адресних даних до бази даних Державного реєстру вносить правильні дані і видає Картку; якщо виявлено розбіжності в даті народження, то формуються дані на присвоєння нового номера і Картка не видається. Таким чином, у разі виявлення розбіжностей у даних прізвища фізичної особи або інших реєстраційних даних, які занесені до Державного реєстру, зміни до відповідних реєстраційних даних фізичної особи без зміни ідентифікаційного номера вносяться за умови подання фізичною особою повідомлення про необхідність коригування реєстраційних даних до органів державної податкової служби за місцем її постійного проживання.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.