Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок присвоєння ідентифікаційного номера та отримання картки фізичної особи – платника податків »

Діє до 01.01.2011 Чи можна отримати дублікат Картки ФО - платника податків у разі втрати оригінала?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.2.15 р.2 Положення про картку фізичної особи – платника податків, затвердженого наказом ДПА України від 27.01.98 №43 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.02.98 №124/2565, із змінами та доповненнями при відновлені втрачених або зіпсованих Карток громадянам видається дублікат. Утраченими або зіпсованими вважаються Картки (довідки): загублені, викрадені, пошкоджені тощо. Видача дубліката Картки (довідки) здійснюється органами державної податкової служби України (за місцем проживання фізичної особи, а особи, які не мають постійного місця проживання в Україні, за місцем отримання доходів або місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування) за заявою власника про втрату оригіналу із зазначенням обставин утрати. На Картці (довідці), яка видається замість втраченої, друкується слово "Дублікат".


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.