Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок присвоєння ідентифікаційного номера та отримання картки фізичної особи – платника податків »

Діє до 01.01.2011 Чи може отримати картку ФО - платника податків інша ФО, у виняткових ситуаціях (хвороба, відпустка, відрядження, перебування в іншому регіоні країни платника податків та ін.)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 2.2 р. 2 Положення про картку фізичної особи – платника податків, затвердженого наказом ДПА України від 27.01.98 №43 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.02.98 №124/2565, із змінами та доповненнями, у виняткових ситуаціях (хвороба, відпустка, відрядження, перебування в іншому регіоні країни та ін.) за бажанням громадянина можлива видача Картки іншій особі при наявності особистого паспорта цієї особи або її паспортного документа, паспорта громадянина, на користь якого здійснюється видача Картки, або його паспортного документа чи ксерокопії цього паспорта або паспортного документа (з чітким зображенням) та нотаріально засвідченого доручення на отримання Картки.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.