Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок присвоєння ідентифікаційного номера та отримання картки фізичної особи – платника податків »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідна заміна ідентифікаційного номеру у разі, якщо працівник організації будь-якої форми власності стверджує про наявність помилки щодо статі ФО в ідентифікаційному номері, що зазначений у Картці ФО - платника податків?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до аб.1 ст. 3 Закону України від 22 грудня 1994 року №320/94-ВР „Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов'язкових платежів” зі змінами та доповненнями (далі – Закон) Державний реєстр створюється Головною державною податковою інспекцією України і складається з інформаційного фонду, що міститься у базах даних Головної державної податкової інспекції України, державних податкових інспекцій по Автономній Республіці Крим, областях, районах, містах і районах у містах. Достовірність реєстраційних даних, що зазначені у Картці фізичної особи - платника податків (далі Картка), фізична особа може перевірити шляхом звірки цих даних із паспортними даними. Згідно з аб.3 статті 3 Закону, індивідуальні ідентифікаційні номери, що надаються фізичним особам-платникам податків та інших обов'язкових платежів і зберігаються за ними протягом усього їх життя. Документом, що підтверджує достовірність ідентифікаційного номера, є Картка, тому працівник організації будь-якої форми власності (крім посадової особи органу державної податкової служби України) не має повноважень щодо перевірки достовірності десятизначного номера. Отже, фізична особа не може отримати новий ідентифікаційний номер, мотивуючи це помилкою при формування ідентифікаційного номера. Наданий фізичній особі номер не змінюється а у разі виникнення змін у даних фізичної особи, наприклад щодо прізвища, вносяться зміни до Державного реєстру та видається Картка на нове прізвище із тим же номером.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.