Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок обліку платників податків » Порядок присвоєння ідентифікаційного номера та отримання картки фізичної особи – платника податків »

Діє до 01.01.2011 Який порядок отримання ідентифікаційного номеру особі без громадянства, яка іммігрувала в Україну на постійне проживання?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 1 Закону України від 4 лютого 1994 року №3929-XII "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" із змінами та доповненнями (далі – Закон №3929) особа без громадянства - особа, яку жодна держава відповідно до свого законодавства не вважає своїм громадянином. Згідно із ст. 3 Закону №3929 іноземці та особи без громадянства можуть у встановленому порядку іммігрувати в Україну на постійне проживання або прибути для працевлаштування на визначений термін, а також тимчасово перебувати на її території. П. 3 Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1995 року №1074, зі змінами і доповненнями (далі – Правила №1074) визначено, що іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні, зобов'язані мати паспортний документ, яким є документ, що підтверджує громадянство іноземця або посвідчує особу без громадянства, виданий уповноваженим органом іноземної держави або статутною організацією ООН, дає право виїзду за кордон і визнаний Україною. Відповідно до п. 2.4 і 2.5 р.2 Положення про картку фізичної особи – платника податків, затвердженого наказом ДПА України від 27.01.98 №43, із змінами та доповненнями видача Картки іноземцям та особам без громадянства здійснюється після виконання вимог Правил №1074. Іноземці та особи без громадянства реєструються і отримують Картку в державних податкових адміністраціях в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі при поданні паспортного документа та засвідченого у встановленому законодавством порядку перекладу українською мовою паспортного документа. Особи, які мають нотаріально засвідчену довіреність на отримання Картки замість іноземця та особи без громадянства, подають особистий паспорт громадянина України або паспортний документ, паспортний документ іноземця та особи без громадянства або його ксерокопію (з чітким зображенням), у якому містяться такі дані: прізвище, ім'я, по батькові, місце народження, місце проживання, дата народження, а також нотаріально засвідчену довіреність на отримання Картки та засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад українською мовою паспортного документа іноземця та особи без громадянства. Примітка: Оскільки Управлінням реєстрації та обліку платників податків було направлено запити до Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства закордонних справ України з проханням надати роз’яснення стосовно паспортних документів, які посвідчують особо, у тому числі особу без громадянства, то можливе внесення змін до відповіді.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.